dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Fenix999

  1. Historia Sza?asu ...

    Cytat Napisał Fenix999 Zobacz post
    Ha ha cdn nastąpi, jak mnie niemoc opuści . Niemoc zazwyczaj dopada mnie i dusi okrutnie wtedy, gdy mam zamiar zabrać się za dziennik .Czyli praktycznie prawie zawsze .

    Wracając do dziennika . Niesłychanym wysiłkiem woli udało mi się zgrać zdjęcia z aparatu i wrzucić je na portal. Całe trzy .

    Na zdjęciach dumnie prezentuje się wielki baniak na lpg . Oto on :

    ...
  2. Historia Sza?asu ...

    Cytat Napisał Fenix999 Zobacz post


    Taaak żyję .


    Po ponad 11 miesięcznej nieobecności (bardzo się zdziwiłem kiedy zobaczyłem datę ostatniego wpisu - to już tyle ??!) wracam żeby dokończyć historie ruiny . Ponieważ zbliżam się do magicznej granicy wieku pamieć mi już szwankuje . Sięgnąłem po aparat żeby odświeżyć sobie wspomnienia . Niestety okazało się że w tamtym okresie robiłem zdjęć jak na lekarstwo , niektóre rzeczy całkowicie
    ...
  3. Historia Szałasu ...

    Cytat Napisał Fenix999 Zobacz post
    Dzień dobry-wieczór wszystkim którzy tu zabłądzili .

    Miło mi powitać wszystkich gości .

    Ale echo !

    Nikogo nie ma .

    Cisza jak makiem zasiał !

    Aa tam cicho być...!

    Żarty , żartami , ale ślad dla potomności (własnej) trzeba zostawić .

    Miniony tydzień upłynął pod znakiem tarasu . Wczoraj udało się go zalać w trupa i teraz sobie stoi podlewany przez deszcze .

    A wcale
    ...
  4. Historia Szałasu ...

    Cytat Napisał Fenix999 Zobacz post
    Dzień Dobry w ten pięknie poranek .

    Dlaczego piękny ? Bo nareszcie z samego rana nie jest 27 czy 28 stopni .

    Co tam u nas słychać ? Niewiele się dzieje . Stosujemy strategie małych kroczków . Powoli , powoli , bardzo powoli , ale do przodu . Zresztą mieliśmy cały szereg uroczystości rodzinnych i to nas też znacząco spowalniało . No , albo się robi na budowie albo się jeździ , tu i tam .

    Nawiązując do poprzedniego wpisu , to wełna
    ...
  5. Historia Szałasu ...

    Witojcie

    Wprawdzie za bardzo chęci do uzupełniania dziennika , to nie mam . No ale skoro już zacząłem , niezgrabnie bo niezgrabnie , to dokończę . Poza tym i tak niewiele się dzieje z powodów rodzinnych rzekłbym . Zainteresowani wiedzą o co chodzi . Trudno tak pilnować dwóch rzeczy naraz , mimo to się staramy na miarę możliwości i chęci .

    Więc wylewki się uleżały tak długo jak miały . W przyszłym tygodniu zacznę wygrzewać podłogówkę ...
Strona 1 z 25