dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Małe sukcesy na miarę kiesy - kominek i drzwi

    Spowolniliśmy. Po przeprowadzce nie jest już na bogato
    Ale powolutku, po troszeczku... I nadal sprawia radość, ze jest znów coś nowego.
    Wreszcie obudowany kominek:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010526z.jpg
Wyświetleń:	971
Rozmiar:	79,5 KB
ID:	293421Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010518z.jpg
Wyświetleń:	851
Rozmiar:	80,2 KB
ID:	293422
    Jak już pisałam, beton był zareklamowany z racji braku porowatości. Oczywiście reklamacja odrzucona, bo kamień narturalny ma prawo wyglądać nieco (czyt. diametralnie) inaczej, niż na wzorniku... Polazłam zatem do rzecznika praw konsumenta ...
  2. Beton, nie beton...

    No i mamy kolejną reklamację... Darcie włosów z głowy, nerwy i niezadowolenie. Dlaczego tak jest na każdym etapie? Czy raz coś nie może przyjść takie, jak się chce???
    Otóż zamówiliśmy beton architektoniczny na kominek. Pan nam pokazał we wzorniku totalną gąbkę oraz drugi, wyszlifowany, z porowatością porozrzucaną ze smakiem. Upewniłam się nawet, czy na tym polerowanym na pewno będą dziurki. Potwierdzili. Taki nam się spodobał!
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0907.jpg
Wyświetleń:	519
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	279110 ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: beton architektoniczny, onyks, porowatość Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Szaro-bure inspiracje salonowe

    Było już o kuchni i łazience, czas na salon. Taki nie będzie, jak na poniższych zdjęciach, ale warto się zainspirować.
    Więc, jak już wielokrotnie pisałam, jestem szaro-lubna. Mąż Inwestor ostro protestował, żeby w nowym domu nie było szarego, ale chyba też jest szaro-lubny, bo uległ
    Poniższe dwa salony to jest coś w punkt. Wprawdzie u nas antracyt w kuchni, więc będzie ostrzej, ale to są moje klimaty:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8c5f1ee72aa5ad4e49fac731f2a50024.jpg
Wyświetleń:	878
Rozmiar:	58,0 KB
ID:	270360 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	42c41179733796633e9656f4384e2627.jpg
Wyświetleń:	755
Rozmiar:	47,9 KB
ID:	270337 ...

    Updated 15-07-2014 at 21:03 by ditomasso

    Tagi - katalog słów kluczowych: beton architektoniczny, szaty salon, sztukaterie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Sobota - wre robota!

    Od rana, Mili Państwo, od rana nie próżnujemy...

    Mąż inwestor zakończył szlifowanie gładzi, przemalował sufit na biało i rozpoczął budowę półki przy kominku:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_00000676.jpg
Wyświetleń:	619
Rozmiar:	97,6 KB
ID:	269886Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_00000681.jpg
Wyświetleń:	614
Rozmiar:	89,8 KB
ID:	269887

    Ja tymczasem na zakupy, a co! Na pierwszy ogień poszła obudowa kominka - zamówiłam płyty z betonu architektonicznego szarego. Będą kotwione na śruby. Kolor szary (podobno ciemny, choć jasny... ), wersja gładka, ...
  5. Kominkowe przymiarki

    Dziś o 21:00 dwóch miłych Młodzieńców Kominkowców wpadło na rekonesans placu boju w swoim Żółtym Szerszeniu
    Pozwiedzali salony, obczaili kominek i jutro go właściwie zrobią... Oznaczało to zatem, że dziś o tej godzinie 21:00 naprędce wymyśliłam, jaki on ma właściwie być...
    Kominek od kilku tygodni stał sobie w garażu - wspomniana już Maja bez szprosa z Kratki.pl:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	521667718eb16.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	24,5 KB
ID:	262625
    Wiedziałam od samego początku, że ma ...
Strona 1 z 2