dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

piotr.nowy

EM -02 piotr.nowy

Oceń ten wpis
Witam macut!
Odespałeś już? :wink:
Początek budowy to duuuże emocje ! W trakcie zresztą też bywają nieprzespane noce.
Cieszę się , że podobają Ci się moje domki i wprowadzone w nich zmiany . :lol:
Muszę nieskromnie powiedzieć , że jestem zadowolony praktycznie ze wszystkich zmian w projekcie. Zresztą nie jest to jakiś wielki powód do chwały , bo były one "przetestowane" przez wcześniej budujących forumowiczów.
Zielone okna - są super 8)
Trzeba tylko znaleźć taki zielony , żeby np. bramę garażową , rolety , drzwi wejściowe można było kupić w tym samym kolorze.
U mnie zielona będzie jeszcze podbitka. Właściwie to już częściowo jest , bo właśnie dzisiaj pierwszy szczyt pokryty został czwartą - ostatnią warstwą kolorku ( 2x impregnat+podkład koloryzujący+warstwa końcowa ).
Co do materiałów : faktycznie pustaki ceramiczne i stropy prefabrykowane kupowałem w Niemczech. Podejrzewam , że przy dzisiejszym kursie euro taniej jednak wyjdzie kupić na miejscu.
Jeśli mogę coś poradzić to nie zapomnijcie zawsze przy negocjowaniu cen , brać pod uwagę kosztów transportu , rozładunku itp. :o

Jeśli będziesz miał jakieś pytania czy wątpliwości to pisz . Jeśli będę umiał to postaram się pomóc.
PS Telefon do przedstawiciela "od stropów" mogę Ci przesłać jeśli jesteś zainteresowany.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum