dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Pan&PaniSmith

  1. dom w mie?cie

    we środę (02.06.10) panowie stawiali ściany boczne na piętrze, ścianki działowe między pokojami, nie wiem czy skończyli kominy, czy będą je robić dopiero w piątek. W każdym razie do piątku chcą przygotować dach do krycia.



    Jeśli uda nam się zaglądnąć dziś na budowę to na pewno pojawi się więcej zdjęć.. Na razie zachwycamy się tym jaką mamy dużą łazienkę (prawie 9m), jaki duży będzie strych ...
  2. dom w mieście

    wczoraj wieczorem, po zakończeniu prac przez naszą ekipę mąż znów wybrał się na małą sesję zdjęciową. Prace pędzą do przodu, choć pogoda jest trudna (dziś na przykład padało kilka godzin rano). Według przewidywań naszego majstra dach powinien być gotowy do końca przyszłego tygodnia. Myślę jednak, że pogoda będzie miała tu duże znaczenie..
    a tutaj zdjęcia z tego jak wyglądało przygotowanie dachu na wczorajszy wieczór (01.06.10)

    ...
  3. dom w mieście

    witam. Z powodu choroby było trochę ciszy w moim dzienniku, ale teraz już ponadrabiam zaległości. W ubiegłym tygodniu panowie zakończyli prace w piątek (28.05.10) na etapie przygotowania do robienia dachu. Dom na piętrze wyglądał tak:



    a tutaj malowniczy widoczek z ogrodu (mam nadzieję, że to drzewko uda się uratować i nie będzie trzeba wycinać :( )

  4. dom w mieście

    kolejny dzień minął i mury znów urosły :)
    ściana kolankowa zrobiona już wszędzie, zaczynają pojawiać się boczne ściany domu. Oto stan na wczoraj:



    chodząc po budowie dowiedziałam się, że niedawno okradli jednych z sąsiadów :(
    u nas na budowie nic nie zginęło, ale trochę się teraz obawiam..
  5. dom w mieście

    kolejna niespodzianka już dziś. Nasza ekipa szybko uporała się z szalunkami, zamówili pustaki i całą resztę i dziś zaczęli już stawiać ściany (mieli zacząć od jutra)... Muszę o nich powiedzieć tak - jeszcze nigdy nic nie zrobili na termin. Zawsze robili ZA SZYBKO!
    dziś wieczorem pojechałam na budowę i zrobiłam kilka fotek w promieniach zachodzącego słońca.. Panowie postawili dziś ścianę piętra (kolankową) na 4 pustaki.. Ale najbardziej zachwyciło mnie to co zrobili ...
Strona 1 z 5