dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik budowy Rozwa?ny C 33

Rozwa?ny c-33

Oceń ten wpis
Obiecałam sie poprawić i nie wyszło :-? :oops: normalnie niema czasu na nic....
z nowości to mamy OGRODZENIE !!! i wkoncu skonczone szafki w łazience górnej,plisy w oknach dachowych w garderobie i łazience
.....ze starych spraw umywalka do dolnej łazienki nadal stoi w garażu a nie wisi w miejscu przeznaczenia :evil: :o ...musze chyba drogą oficjalna jakies pismo,pod groźba więzienia albo cięzkich robót do małza mego napisać aby łaskawie znalazł dłuższą chwile aby sklepac szafke pod umywalke z merbau(które oczywiscie lezy juz od dawna)powiesił umywalke i zamontował baterie :o
Fakt faktem wiekszosc wolniejszego czasu poswiecał na robienie ogrodzenia .....a to jeszcze niekoniec....ogrodzenie juz stoi ale brakuje mu jeszcze lampek na słupach,zamków ,wideofonu..a z tym tez się pewnie zejdzie trochę..w tym roku mamy zamiar zrobić taras zadaszyc go razem z wiatą na drzewo i byc może uda się jeszcze połozyc kostkę brukową...i to bedzie na tyle w tym roku :D wiecej pewnie względy finansowe jak i czasowe niepozwolą....
W wystroju domu narazie nie zmieniłam nic.....nawet ława stoi jeszcze stara :-? ale nieznalazłam jeszcze takiej ktora by mi się spodobała...wiem jedno niebedzie to szklana ława :evil: obecnie mam dosyc wycierania 2 razy dziennie stołu w jadalni...na odkurzaczu latam co 2 dni :-? bo sam piach się wnosi do domu i niezanosi się puki co zeby sie coś zmieniło bo niewiadomo kiedy bedą droge robić.....jak znajde chwilke po pochwalę się ogrodzeniem :D
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum