dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kon111

Dziennik budowy - "Manuela"

Oceń ten wpis
28.06.2004 Zgodnie z zapowiedzią odebrałem dziś ........... WARUNKI ZABUDOWY. Myślałem, że będzie to jakiś wielki dzień, kulminacyjny moment, natomiast perspektywa następnych (bardzo bliskich) prac takich jak uprawomocnieni, adaptacja, pozwolenie na budowę, umniejszyła rangę dzisiejszego dnia. Niemniej jednak jest to ważna dla mojej rodziny data.
Zaraz po odebraniu warunków z urzędu zaniosłem jeszcze ciepły dokument do architekta, który zrobił sobie xero i oddał mi oryginał, żebym mógł uzyskać wcześniejsze uprawomocnienie. Mam zamiar to zrobić jutro i pojutrze ściągając do urzędu sąsiadów, którzy złożą tam oświadczenie, że nie wnoszą zastrzeżeń do projektu mojej inwestycji. Jednocześnie w środę jestem umówiony z architektem na wizję lokalną na działce. Adaptacja ma być zakończona w piątek i wtedy mam zamiar złożyć wniosek o pozwolenie na budowę. Od tego momentu liczę, że upłynie jakieś dwa tygodnie i będzie pozwolenie. Potem jeszcze 7 dni od zgłoszenia rozpoczęcia budowy i z lekkim zapasem termin 1 sierpień jest bardzo realny.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum