dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Gregorus-a....

    08.04.2002
    Hej!
    No koniec narzekań na fachowców... Dziś zalewają mi wieniec i szlus.. koniec murarki tej wiosny. Wiecie, zdziwiłem się, jak w piątek zajeżdżam po 19 na budowę, a tam ekipa sprząta po sobie plas budowy... (naprawdę zrobili to czysto :smile: )... Zresztą ogólnie po ich robocie zawsze było uporządkowane (żadnych butelek po piwie, bądź porozrzucanych cegieł). Nawet jak pytałem się szefa co z wieńcem (imprezką) - okazało się, że kompletnie nic ...
  2. Dziennik Anuli i Pawła

    (Dzieki za komentarze i slowa otuchy tylko blagam kierujcie je na priv)
    Wczoraj bylam na budowie (dopiero wczoraj bo dziecko chore i nie mozemy na raz wychodzic z domu). I oczywiscie jest kaszanka. Po pierwsze plyty gipsowo kartonowe, ktore zamierzamy polozyc na skosach dachu na górze nie zakryja murłaty :eek:. Kawałek ściany trzeba dociagnać płytą! Jak to bedzie wygladać: na środku ściany (przesadzam) połączenie tynku i płyty. Miejsca tam jest tak mało że cegła sie nie zmieści. ...
  3. D12a zaczynam!

    Jeszcze raz. Podaj prosze dokladniej. Ile za robocizne- wykop, wylanie itp, oraz ile mam zaplacic za sciny az do wiezby moja pow domu to ok 200mkw
  4. D12a zaczynam!

    Robocizna za fundament-wyjscie nad grunt to 4 tys. Chyba w normie. Materialy i piasek do wysypania w fundament to reszta.
    Cement z gruszki 12 tys, deski na szlunek 2 tys takie sa ceny
    Podajcie tylko ile zaplacic za robocizna murowania domu, stropu i wiazby dachowej.
    Pozdrawiam
  5. D12a zaczynam!

    Buduje w okolicach Warszawy. 20 tys kosztowalo mnie wyjscie nad grunt.Wylewalem wszystko gruszka. Dach to ok 27 tys(dachowka+robocizna). To ile mam zaplacic za sciany i wiezbe?
    Czekam na prad, projekt ok 1,8 tys +ZUT i wykonanie=ok 3 tys a i notarisz 650zlp. Takie sa ceny.
    Aktualnie dogaduje sie z firma od kanalizacji i ok 10.04. rusze z budowa scian.
    Pozdrwiam