dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nefer-JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję

Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

Oceń ten wpis
To był bardzo fajny dzień :):)

Ponieważ nie lubię sytuacji niewyjaśnionych postanowiłam wczoraj wieczorem ( znaczy się o 2.00 rano dzisiaj :)), że jutro nie pośpię do 13.00 tylko ruszę d.upę i zajrzę do banku.

Co prawda miałam dwa spotkania w Expanderze, ale jakoś tak niemrawo to idzie....Dostałam tam jedynie listę dokumentów : min. pity z 2 lat, wyciągi zatwierdzone przez bank, etc... jakaś ściema.

Dlatego kopnęłam się do banku Nordea.

W pierwszym oddziale nie było pana Andrzeja od kredytów ( no bo sobota, nie ?)
Wszyłam nieco wkurzona, ale pomyślałam - no nieeeeee, jeszcze jeden oddział musze sprawdzić co najmniej.

Pojechałam do drugiego oddziału.
Wchodząc zastałam pannę ucząca klienta obsługi bankomatu.
Jak tylko mnie zobaczyła poprosiła, żeby poczekała w środku - ona już idzie.

Oddział był zachęcający - skórzane, beżowe mebelki, szklany stoliczek - Ameryka !

Usiadłam.

Ale słyszę jakieś ruchy w częsci "Doradca kredytowy".

Podkradłam się i ..............złapałam pana na ziewaniu i przeciąganiu się za biurkiem :):)

Mało nie spadł z fotela

- Przepraszam, ze zaburzam Panu sobotę - zaczęłam zachęcona postawą otwartości w stosunku do klientów - otwartości jamy ustnej :)

- Oj, jak dobrze, że pani przyszła - zaraz tu usnę - odparł pan :):)
DOBRY KOLO !

Usiadłam.
- Poprosze 600 tysięcy na poniedziałek - zagaiłam.

Popatrzył na mnie jakby mi czułki wyrosły. I zaczęła się rozmowa.
To , sro, tamto, 100 pytań do... , telefon do przyjaciela, koło ratunkowe - i widzę jak panu się zaczynają skrzyć oczki.

Otóż - jestem marzeniem banków : zabezpieczenie duże, wkład własny duży i do tego stan domu - ściany parteru stoją.

I tu pan się rozluźnił ( nie wiem jak zwieracze, bo sie podejrzanie kręcił w fotelu)

cdn
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum