dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Do przeprowadzki zostało 83 dni

    Mamy już umówionego pana od ułożenia płytek - ma zrobić podłogę na całym parterze z wyjątkiem małego pokoju, zrobić całą dolną łazienkę (z górną z powodów finansowych na razie się wstrzymujemy) i zrobić kotłownię tam, gdzie da się ją zrobić (bo piec już zamontowany i za rurki ciężko będzie wcisnąć płytki, także tam po prostu pomalujemy trochę na biało i będzie).
    Dziś ustaliliśmy też zakres i kolejność prac wokół domu - musimy odprowadzić wodę ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: otoczenie domu, wyceny, wykończeniówka, łazienki Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Projekt wykończenia wnętrz

    Cały poprzedni wpis wysmarzyłam i zapomniałam o najważniejszym! Dziś wieczorem mamy zobaczyć pierwsze wizualizacje naszych łazienek! Co prawda "nasza" pani architekt musiała zrobić sobie przerwę, by urodzić dziecko, ale pracujemy z jej koleżanką - tuż przed świętami (zamiast myć okna, sprzątać, gotować;) wybieraliśmy płytki, krany i umywalki, a dziś mamy zobaczyć efekt (prawie) końcowy. Zobaczymy, czy spodoba nam się to, co wybraliśmy. Później zobaczymy, czy ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: projekt wykończenia wnętrz, łazienki Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Nasz domek

    [QUOTE=malwina 843;6254849]witam ja też znalazłam ciekawe wykończenia łazienek oraz pięknego salonu pod adresem [url]www.taniremontmieszkania.pl[/url] chciała bym zaśięgnąć waszej rady co do łazienki bardzo mi się podoba[/QUOTE]
  4. tak się zaczeło

    teren początkowo wyglądał jak pustynia, na której prowadzono badania archeologiczne.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lawy.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	99,0 KB
ID:	132333

    kiedy wykonali ławy fundamentowe - powstał labirynt
    nic tylko bawić się w podchody

    Updated 21-08-2012 at 08:02 by architekt@model2000.

    Tagi - katalog słów kluczowych: domki, projekty, wnętrza, łazienki Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Oswajanie domu c.d.

    Zadomowione i zabałaganione łazienki

    Na dole ta z prysznicem. Nie patrzcie na baterię przy umywalce, już zmieniłam


    Prysznic:


    I druga strona:
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: łazienki Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum