dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. własnoręcznie zrobiony dach

    Upalne lato dało się we znaki, a ja każdego dnia przez 2,5 tygodnia na budowie i robiłem dach. Potrzebowałem pomocy przy postawieniu krokwi oraz rozładunku dachówki. Ciężko było, ale się udało (brakuje kilku dachówek skrajnych)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20150718_125346.jpg
Wyświetleń:	295
Rozmiar:	90,1 KB
ID:	326245
    Tagi - katalog słów kluczowych: dach, dachówka braas bałtycka, sso, zrób to sam Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Dachówka już na dachu

    W sobotę panowie wciągnęli prawie całą dachówkę na dach, wygląda to dosyć ciekawie. Z dotychczas rozpakowanych palet mamy 25 połamanych dachówek i mamy nadzieję, że na tej ilości się zakończy. Materiał na jaki się zdecydowaliśmy, to Braas bałtycka z powłoką cisar w kolorze grafitowym. Do tego 4 inteligentne okna dachowe Fakro z automatycznymi nawiewnikami i klamkami z zabezpieczeniami - wow jaki luksus Mankament okien dachowych jest jeden, mianowicie produkowane są już ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dachówka braas bałtycka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Dom w Bergamotkach g2p - cz.12 - okienko na swiat..

    czyli.. czas najwyzszy na odbior okien.. okna oczywiscie byly zamowione wczesniej... wzasadzie z miesiac wczesniej bo.. byla promocja nie tyle cenowa co kołnierzowa do okien firma fakro - bo z tej firmy okna zakupilismy dawala zestaw do 'cieplego montazu' za 1zł... ciezko nam sie bylo zdecydowac jakie okna wziąść... ostatecznie padlo na firme fakro i okna uchylno-obrotowe ppp-v aluminiowo-tworzywowe w okleinie złoty dąb... nie bralismy drewnianych bo jedno okno jest w lazience wiec ...