dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

zaba_gonia

dziennik Żaby

Oceń ten wpis
Tak pisałam miesiąc temu, obok na czerwono jaki stan jest na dzisiaj :D
1.montaż parapetów ( już zamówione, maja być w połowie stycznia) -są
2.wykonanie łazienki przy sypialni ( już się robi, zakupione są już płytki , wc, bidet, brakuje wanny (na którą już czekam 2 miesiąc), dwóch umywalek ( już czekają w sklepie), kinkietów , baterii, halogenów - prawie skończona, wszystkie potrzebne rzeczy czekają
3.położenie podłogi drewnianej w sypialni ( piękna wenge , kupiona w promocji za 128 zł z m2 we wrocławskim Domarze), która będzie kontynuacja tej samej podłogi wychodzącej z łazienki - w czwartek zostanie połozona
4.zakup sanitariatów i płytek do górnej łazienki ( wybrane, ale jeszcze nie kupione, obecnie próbuję sama ją zaprojektować i obawiam się, że efekt będzie marny) -już jest gotowa, wymaga tylko pomalowania
5.dolna mała łazienka( pomysłów brak) - zrobione scianki działowe, jest juz umywalka i bateria, ale brak płytek i pomysłu.. :-?
6.kuchnia ( ani nie wybrana, ani nie zamówiona , jak dla mnie wystarczy tylko ekspres do kawy ) - wybrana, jutro dogrywamy szczegóły i czekamy
7.podłogi na parterze do kuchni, wiatrołapu, przedpokoju ( wybrane, ale jeszcze nie kupione, bo dopiero robiony jest projekt) - na wybrany gres trzeba czekać do połowy marca, więc musimy wybrac inne
8.podłoga drewniana do salonu ( wybrana, ale jeszcze nie kupiona) - bez zmian
9.podłogi na poddaszu – zwykłe panele ( nie wybrane, ani nie kupione) - bez zmian
10.drzwi wewnętrzne ( czekam na kilka wycen) - zamówione, czekamy :D
11.drzwi zewnętrzne ( już wybrane i prawie zamówione) - zamówione, czekamy :D
12.schody ( czekam na wyceny) - bez zmian :-?
13.obudowa kominka ( pomysłów brak, wykonawcy brak) - jakiś pomysł juz jest i wykonawca też :roll:
14.malowanie ( Mirek????) - mam ekipe malarzy, juz pomalowali pokoje chłopców :D
15.montaż kontaktów ( obecnie nawet prundu nie ma, chyba jakaś awaria)- juz w porządku
16.o meblach, lampach i innych elementach wystroju wnętrza nawet nie wspomnę - bez zmian
17.nie ma jeszcze bramy garażowej, spóźnia sie juz miesiac, w ramach rekompensaty mam dostać dwa piloty gratis i cos jeszcze na fotokomórke, a przyszłym tygodniu zamontuja mi zastępczą - jest zastępcza, za dwa tygodnie będzie własciwa
18 i największy problem to BRAK WODY I KANALIZACJI - woda juz jest pociągnięta z naszej studni, a w poniedziałek bedzie szambo :D :D :D

Nieżle nie???? :D :D :D

Niestety z przyczyn niezaleznych ode mnie zdjęć nie będzie.. :-?

ZOSTAŁO 48 DNI :)
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum