dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Budujemy Lukrecję

Nasze zmiany w Lukrecji 2 - góra

Oceń ten wpis
Eureka!

Udało mi się wymyślić, jak wychodzić z górnej łazienki i nie spadać ze schodów/nie przyłożyć wchodzącemu po schodach w nos!

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gora w lukrecji.jpg
Wyświetleń:	389
Rozmiar:	52,5 KB
ID:	225816

Trzeba to zrobić tak, jak na rysunku powyżej. Dzięki temu i po schodach będzie można wejść bezpiecznie i z łazienki wychodzić wtedy, kiedy się komu podoba. Dodatkowo jeśli okaże się, że trzeba wydłużyć schody, bo nie mieści się spocznik - będzie na to miejsce. Po raz kolejny sobie myślę: dlaczego nie jestem architektem?! ;) albo przynajmniej nie zajmuję się chociażby tworzeniem koncepcji architektonicznych?!

Dodatkowo przy okazji przedstawiam górę w Domu w Lukrecji 2. Sypialnia główna to pomieszczenie nr 2 (ok. 13,5 m2 po podłodze), z niej przejście do garderoby (4,2m2, bez skosów!), dalej łazienka bez numeru (ok. 10m2 po podłodze, zmieści się i prysznic i wanna, toaleta i bidet, dwie umywalki:). 4 i 5 to pokoje dziecięce, ścianki celowo poprzesuwane, by zmieściły się szafy wnękowe do sufitu (powierzchnia praktycznie taka sama, po 14,3 m2 po podłodze). Z obu pokoi wychodzi się na taras o głębokości 2 m, skierowany na południe. Dodatkowo w łazience oraz w naszej sypialni będzie okno połaciowe (mamy móc patrzeć na gwiazdy przecież). Nie sugerujcie się drzwiami z garderoby na zewnątrz - powstaną dopiero, gdy obok będzie garaż, a nad garażem pokój, który wtedy zostanie master bedroomem.

Jakieś uwagi, komentarze, wnioski? Z chęcią przyjmę.
Tagi - katalog słów kluczowych: adaptacja, dom w lukrecji 2, projekt Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze