dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

AgaJeżyk

  1. Jeżykowa chatka

    15 cm gryzuli miedzy kozłami ( krokwiami ...to dla "mistrzów" bylo ;) )

    I znowu nie do końca po kolei wyszło ...

    Nie dojechał materiał na ścianki działowe. Może to i lepiej bo wychodziły akurat w takich miejscach gdzie ani do koziołka ani do czegokolwiek przykręcić sie nie dało. Trzeba by kombinacje jakieś wyczyniać ... więc najpierw wełna ...a kombinacje ściankowe - później.

    Cała operacja utykania tej cholery odbyła się ...
  2. Je?ykowa chatka

    Zanim gryzula wylądowała gdzie jej miejsce ...trzeba zorganizować jej skuteczny "przeciąg" co by jej się wilgotnieć odechciało.

    Takie "uroki" deskowanego dachu ...

    Ma więcej zalet na szczęście ...więc można mu wybaczyć te styropianowe kombinacje ... ;)

    Zalety :

    -sztywność konstrukcji
    -dodatkowe wyciszenie
    -bezpieczeństwo ( to do szalejących wiatrów było :cool: )
    -i zapewne wpływ na ...
  3. Jeżykowa chatka

    Z budowlanych wieści ... wszystko nie tak jak planowałam ...

    Nie, nie - dramatów nie ma ;) ... tylko scenariusz rozjechał mi się na całego ...

    A to przez gryźliwą wełnę :evil: ( bardzo gryźliwa ... nie podejrzewałam nawet, że aż tak ! )

    Otóz czas naglił zabrać gryzulę ( czyt. wełnę ) bowiem miejsca zajmowała okropnie dużo i zwyczajnie zaczęła mocno przeszkadzać mojemu i tak jakże szlachetnemu znajomemu . Tu wielkie podziękowania dla pana Waldka, ...
  4. Jeżykowa chatka

    Zanim wyciągnę dzienni z niebytu ( taaak ...taaaak ... znowu sie wstydzę ;) ) ... muszę uspokoić Madzię ... bo jeszcze jej zachwyt przejdzie.

    Magda - masz pozwoleństwo na glabanie w moim dzienniku :D - nie przepraszaj .

    Kto wie czyje ręce stawiałyby jeżyka gdyby nie ty ...

    A na forum jakby nie było ... tylko my dwie takie ... "zbyszkowe" nie ?
  5. Jeżykowa chatka

    Tynki … liżę po nich rany do dziś …

    … a spędzają mi sen z oczu od dwóch tygodni …

    Długo to trwa bo wciąż nie mogę z tego ochłonąć chociaż gniew ustąpił już rozżaleniu …

    jeszcze trochę potrwa … bo nie zapłaciłam …

    I nie zapłacę dopóki nie oszacuje wszystkich konsekwencji finansowych jakie to partactwo mi przyniesie. A będą się gimnastykować wszyscy ; stolarz przy drzwiach i ościeżnicach, kafelkarz i wszelakiej maści specjaliści, którym ...
Strona 1 z 17