dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Bentul

Dziennik budowy Bentula

Oceń ten wpis
No i znowu kilka zdjęć. Prace idą do przodu, chociaż nie wiem nadal jak powinno się zrobić te izolacje... :x Zadzwoniłem nawet do Doradcy Technicznego Izolbetu. I o dziwo! Powiedział, że nie daje się Dysperbitu na izolację pionową ściany bezpośrednio na bloczkach! Powiedział tak:
ściana z bloczków - Styropian (ale lepiej ekstrudowany) klejony na placki z Izolbetu S - na to Dysperbit 1 warstwa - Dysperbit 2 warstwa i w to geowłoknina - i na koniec Dysperbit 3 warstwa - można to wszystko jeszcze zabezpieczyć folią kubełkową :o Każdy ma inne zdanie! Szok! Mało tego... powiedział, że Dysperbit i inne tego typu produkty nie mają aprobaty technicznej na stosowanie wewnątrz budynków! :o Do wewnątrz jedynie bardzo drogie środki izolacyjne na bazie cementu... I bądź tu człowieku mądry... Kazałem w związku z tym zaizolować tylko fragment muru, a nie cały (trudno to nazwać kompromisem - raczej mętlikiem w głowie).


Poziom trzeba będzie jakoś wyrównać:

A tutaj widać ile kasy muszę władować w wypełnienie wnętrza mojego domu piachem:

Oj będzie bolało...
I na koniec - podpisaliśmy dzisiaj umowę kredytową z ING Bankiem Śląskim. Będzie więc kasa! :D
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum