dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nefer-JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję

Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

Oceń ten wpis
tu strona o tym wydarzeniu : http://www.perfecthome.pl/


A teraz moja subiektywna relakcja.

Po wejściu do hali - po lewej - warto się zatrzymać przy niskich stolikach - jest tak sporo folderów meblarskich i nie tylko. Zgarniamy. Ale przy samej ścianie - po lewej rzucamy okiem - są te superanckie meble ogrodowe z technorattanu - ja tu jeszcze wrócę.

Vis a vis - po prawej - stoisko z fajnymi systemami garderób, magazynków etc - to są mobilne rozwiązania lub przykręcane do ścian - niezłe.

Następne po prawej stroisko to jest niezła akcja - firma proponująca panele naścienne (hiszpańskie) imitujące najróżniejsze materiały : lakier, kamień, mur, cegłę, szkło, żywice ... no niezłe ... można używać wmeblach, szafkach, na ścianę ...ciekawe, ciekawe. Jest to tworzywo , ale każde inne.

Dalej po prawej jest stoisko firmy Lissy - mnie zainteresowało, bo podoba mi się barek tej firmy. Meble są niezłej jakości - polecam panią na stoisku - coś wie i jest miła.

Kawałek dalej - po lewej jest faaaajne stoisko - przed nim widać płytki SKÓRZANE :) Można tam pogadać o farbach Para Paint, o SIBU (Uwaga, jest na miejscu katalog SIBU z próbkami - a więc można pomacać - i naprawdę warto to zobaczyć na żywca. Mnie się podoba :)).
Są też podłogi skózane (raptem 500 pln/metr bez robiocizny) - ciekawe miejsce.

Na końcu tej alejki widać roślinki przeróżne - one tam stoją pod całą ścianą, na końcu hali - ale ja jeszcze nie na tym etapie.

Warto zwrócić uwagę na firmy oświetleniowe. Są do wglądu ekokominki - niestety tylko jeden działający.
Trochę jest piedół - jakies drewniane wazoniki i szklane talerzyki. Troszę pościeli, bibelotów. Trochę projektów domów i czasopism (Murator też ma stroisko - nie wiem czemu oblegane :o , bo nie wiem o co chodziło )

Generalnie warto tam wpaść - uważnie przejść wszystko systematycznie :)
Są ciekawe materiały, sporo katalogów. Również zagramanicznych.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum