dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

BozenaEwa

  1. Azalia

    hmmmmmm, nie mam pojęcia czemu takie małe to wyszło. Chyba się poddam, nie dość, że program mi zamotał kompa i teraz mam problemy z oglądaniem ulubionych stronek to jeszcze zdjątka miniaturki. Ach, chyba wolę tradycyjny dziennik budowy w formie papierowej ;). No nic zobaczymy , może się uda następnym razem
  2. Azalia

    uffff, w końcu chwilka żeby zasiąść :) . I w końcu mam doprowadzony dziennik do porządku, to tylko dzięki siostrze, bo inaczej nie byłoby pisania dziennika, nie mam cierpliwości ;). No więc przyczepka jest, nowy domek dla męża ;) . Prace sie ruszyły dwa tygodnie temu, ale niestety od tamtej pory juz nie bardzo, ponieważ pogoda nie dopisuje. Ach, parszywa pogoda, nie mogło padać jak kredyt załatwialiśmy. Ale nieeeeeeeeee, wtedy oczywiście było pięknie i wiosennie ;) . No nic ...
  3. Azalia

  4. Azalia



    nie wiem czy coś widać, ale niby robie wszystko tak jak trzeba a obrazków brak ;(, albo ja jestem ciemna albo cos jest do ..... ;)
  5. Azalia

    no i zaczęło się, coś tam się robi na naszej działeczce, niby do jutra mają być wylane ławy, więc jak pojedziemy na weekend to będzie co oglądać. Jakoś tak na odległość nie czuje się tego całego budowania, ale mam nadzieje,że niedługo to poczuje :), pewnie wtedy jak będziemy musieli spłacać kredycik ;)
Strona 1 z 3