dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Lekko zmieniona jabłoń z pracowni MTM Styl - Wroclaw

132 m2; brak balkonów; zadaszony taras

  1. Historia jednej ulewy...

    - 01-07-2016 - 09:17 (Lekko zmieniona jabłoń z pracowni MTM Styl - Wroclaw)
    W czasie robienia wylewek nastąpiło oberwanie chmury (nie chcę myśleć jak to wpłynie na wylewki, ekipa od wylewek się nie przejęła - wołali "mniej wody lej" do obsługującego miksa, ale pierwsza porcja wylewki po ulewie była miętkawa).

    Był w tym czasie u mnie sąsiad (zaprosiłam go do jedynego suchego miejsca w domu- pod schody ), który buduje się naprzeciwko i jest jeszcze większym perfekcjonistą (=upierdliwcem dla ekip) niż ja...

    A ulewa ...

    Updated 01-07-2016 at 09:30 by questa

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Wykończenie

    - 23-06-2016 - 09:07 (Lekko zmieniona jabłoń z pracowni MTM Styl - Wroclaw)
    Kupiłam w LM i hydraulik zamontował muszlę ROCA VOLTA (zgrabna i wygodna ) i stelaże tece (były w cenie instalacji).

    Odpływy linowe kupiłam Vabo 80 cm ARENA 8L (z syfonem bocznym). Fajnie pasują (hydraulik je już pospinał).

    Ustaliliśmy tak: zalewamy wszystko bez brodzików. 4 dni potem przychodzi hydraulik wszystko porządnie poustawia i zaleje brodziki. W ten sposób wszytsko sie będzie równo wygrzewać i suszyć (nie wyobrażam sobie zalania prysznica
    ...

    Updated 23-06-2016 at 09:14 by questa

    Tagi - katalog słów kluczowych: ogrzewanie podłogowe, prysznic bez brodzika, wylewka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Przyłącza

    - 23-06-2016 - 09:00 (Lekko zmieniona jabłoń z pracowni MTM Styl - Wroclaw)
    W tak zwanym międzyczasie umieściłam moją ulicę na google.maps (tak tak nie było jej tam wcale), dostałam nr policyjny posesji (2 tyg potem straż miejska przyjechala czy działka oznaczona - już chcieli mandat wlepić ale nie mieli za co, bo nr był na drzwiach namalowany ), skanalizowano i wykonano drogę, poprowadzono w niej gaz. Maniana.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_droga.jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	96,1 KB
ID:	359105
  4. Instalacje

    - 23-06-2016 - 08:54 (Lekko zmieniona jabłoń z pracowni MTM Styl - Wroclaw)
    Dawno nie pisałam w dzienniku. Po zimowych przebojach ze ściankami działowymi (po znalezionych w necie flachowcach musiałam wyburzać tymi ręcami i w końcu dokończył mi polecany na forum p. Cymer), zrobiliśmy instalacje rekuperacji (comfortis), elektryczne+odgrom (firma el-dem) - wszystkie przewody w ścianach i hydrauliczne (wszędzie podłogówka). Hydraulik miał mnie szczerze dość (nie chciałam łaczyć rurek w podłodze a mam cyrkulację i system trójnikowy), i jeszcze kratki odpływowe ...

    Updated 23-06-2016 at 09:16 by questa

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Montaż filigranu.

    - 19-06-2015 - 09:51 (Lekko zmieniona jabłoń z pracowni MTM Styl - Wroclaw)
    Tak się bałam tego etapu, że aż urlop wzięłam Czy dłużyca wjedzie w naszą dróżkę za sklepem, czy dźwig będzie na czas (w umowie mieliśmy 100 PLN kary za każdą godzinę przestoju auta z figranem powyżej 2 godzin).

    W praktyce wszystko wyszło na tip top. Brygada chwalila dzwigowego, dzwigowy brygade W 1.5 godziny strop był ułożony. Super.

    Jedynie nie wiedziałam że aż taki gładki pod spodem. Elektryk na wakacjach. Więc chyba sami położymy ...

    Updated 19-06-2015 at 09:53 by questa

    Tagi - katalog słów kluczowych: dżwig, dłużyca, filigran, strop Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 4