dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Fracha_

  1. Dziennik Fraszków :) "Figa" [2008-20XX]

    Oj dawno nie pisałem... A ostatnio nawet coś się działo! :) Na czym to skończyliśmy? AA no tak na stanie ZERO. Od tego czasu (po 8 miesiącach "walki") ZROBILI KANALIZACJĘ! Jestem szczęśliwy ale to co wyprawiali przez te 8 miesięcy to nikomu nie życzę ;) No ale ważne, że się udało. Do tego czasu zakupiliśmy trochę materiału i domek rośnie jak po deszczu. Wkleję kilka zdjęć jak to ta Figa wygląda obecnie :D

    Przód domu (2 tygodnie temu)
    ...
  2. Dziennik Fraszków :) "Figa" [2008-20XX]

    Można powiedzieć że plan na ten rok który chcieliśmy osiągnąć jest wykonany. Tydzień temu zostały rozprowadzone rury w fundamencie i została zalana płyta czyli wreszcie stan zero :) Daliśmy również do wyceny materiały na dom które prawdopodobnie zakupimy jeszcze w tym roku. A wczesną wiosną zaczną wyrastać mury i wreszcie coś będzie widać ;) Z takich okołobudowlanych spraw to możliwe że dociągną nam jeszcze kanalizację w tym roku ale nie jest to nic pewnego... Z tego ...
  3. Dziennik Fraszków :) "Figa" [2008-20XX]

    Pogoniony przez użytkownika mort muszę uzupełnić dziennik ;) W każdym razie dzięki za motywację bo się udało ;) Nie pisałem nowych notek z tego względu że mało się działo - tzn mało z widocznych spraw bo niby ciągle się coś dzieje a nic nie widać ;D No ale mniejsza o to - postaram skrócić (bardzo skrócić) co zostało zrobione od ostatniego mojego wpisu tutaj. Zaczęliśmy ogrodzenie. Powiem Wam że robota masakra - tym bardziej że robimy ją jako nowicjusze w 2 osoby. W sumie ...
  4. Dziennik Fraszków :) "Figa" [2008-20XX]

    Uff ale to był ciężki dzień/dni ;) Ogólnie byliśmy nastawieni na "tylko" kopanie fundamentów ale sprawy nabrały nieoczekiwanego tempa ;D Zaraz po przyjechaniu na "budowę" (godzina 8:20) zastaliśmy taki oto widok:



    Ogólnie osoba która kopała nam fundamenty była bardzo polecana i z czystym sumieniem również będę polecać ;) Naprawdę bardzo solidnie wykonana robota i w miłej atmosferze. ...
  5. Dziennik Fraszków :) "Figa" [2008-20XX]

    Minął kolejny dzień (znów zresztą padało). Czy to jest jakieś fatum?! Zawsze jak tam jedziemy to pada a jak już wracamy do domu to się pięknie rozpogadza... Pozostawię to na razie bez komentarza :wink: Jako że pogoda nie sprzyjała do pracy postanowiliśmy sobie zrobić dzień zakupowy :D Prędzej czy później i tak trzeba było by to kupić i tak... No więc na 1 ogień zakupiliśmy przyjaciela każdego budowlańca:

    ...
Strona 1 z 6