dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Skrót efektów naszych prac do dnia dzisiejszego.

    Do dnia dzisiejszego udało nam się zalać strop, a Panowie budowlańcy. Zaczęli dzisiaj stawiać ścianę kolankową.
    Oto skrót efektów prac ,naszej ekipy
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03125.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	114775Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03153.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	62,0 KB
ID:	114776Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03130.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	88,0 KB
ID:	114777Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03260.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	52,7 KB
ID:	114778
    Pozdrawiam
  2. Wytyczone fundamenty

    W końcu nadszedł dzień 09.03.2012, kiedy zostały wytyczone fundamenty. Czułam się wtedy jak dziecko, które pomimo zakazu rodziców, zjadło za dużo słodyczy. I zaczyna go telepać od nadmiaru cukru. Cały dzień cieszyła mi się buzia i miałam ochotę wszystkich przytulać. Począwszy od wrednej sąsiadki, a skończywszy na Panach , którzy wywożą śmieci. Mój mąż się przemógł i zrobił zdjęcia wytyczonych fundamentów. Nie wiem czy przy tym zachowywał się jak szpieg z ...
  3. Życie jest piękne

    Zaczął się Marzec, Powoli, ale systematycznie, weszliśmy z mężem w etap drugiego kotka.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kot1.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	15,0 KB
ID:	114765
    Co w potocznym słownictwie , można trafnie opisać , że lekko zaczęło nam odbijać.

    Cała sytuacja zaczynała nabierać pędu. Niedługo mieliśmy zacząć budowę, trzeba było dokończyć wszystkie ważne sprawy.
    Jak: Podłączenie skrzynki elektrycznej, czy już podłączona?. Wodociągi, dzisiaj. Zajechać na pocztę by załatwić skrzynkę na listy, bo ...
  4. A więc mały dom

    Czego to my nie mieliśmy mieć, nawet 200 metrów nie było dla nas zbyt wielkim wydatkiem. W końcu szara rzeczywistość, nas otrzeźwiła. Może resztki zdrowego rozsądku dały o sobie znać i stanęło na małym domku z biura Z 500
    .Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_z183_tyl.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	114756Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z183_widok1_0.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	74,5 KB
ID:	114757
    Dane ogólne
    Powierzchnia użytkowa / netto 110,8 m² / 151,1 m² Garaż 23 m² Powierzchnia zabudowy 97,2 m² Kubatura ...

    Updated 22-06-2012 at 09:37 by doranna

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Witam wszystkich

    Budujemy z mężem dom według projektu biura Z500, Jako, że według naszych ustaleń robimy za świnki doświadczalne, czyli pierwsi budujemy ten zacny przybytek. Będziemy mogli opowiedzieć o naszych przebojach z tymże projektem.

    Updated 22-06-2012 at 09:38 by doranna

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum