dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nulla

Jak to Nulla z Tuśkiem budują

Oceń ten wpis
Nasza sypialnia ma na razie gotowy parkiet i piękny taras, oświetlenie i kominek, na tym na razie koniec.

Sypialnia gościnna jest na tym samym etapie co nasza.
Tyle że brak w niej tarasu i kominka :D

Górna łazienka ma prawie skończone ściany, zostało jakieś 12 płytek do przyklejenia na ścianach, wykonanie obudowy wanny i geberitu no i zrobienie podłogi, reszta już jest.

Mamy spory problem ze schodami, chcielibyśmy dębowe stopnice ale ceny jak na razie nas powalają, jeśli macie jakiś sprawdzony kontakt na stolarza to się polecam :D

Nirozwiązana kwestią pozostaje na razie balustrada, chciałbym aby była z nierdzewki ale chyba nas na to nie stać , tu również chętnie skorzystam z waszych doświadczeń.

Na zewnątrz domek już prawie wydląda ma zielone ściamy i zieloną dachówkę, tylko podbitki jeszcze nie ma bo chcieliśmy grafitową a ta niestety nie jest ogólnie dostępna ( min 3 tyg) .

Obydwa tarasy są już skończone ten na górze jest z drewna a ten na dole jest w gresie.

Przyjechały już meble do naszej sypialni ( łóżko i dwie szafki nocne - na więcej nas nie stać) , wypoczynek do salonu i krzesła do jadalni. Zamówiliśmy też stół do jadalni ale istnieje bardzo uzasadniona obawa że na gwiazdke nie dojedzie, jutro będę interweniować u producenta, przecież nie moge robić Wigili bez stołu.

Co do ogrzewania, kominki sprawują się całkiem nieźle i byłoby super gdyby nie to że trzeba dokładać w nocy, żeby to wyeliminować wstawiliśmy dwa piece gazowe i teraz całą dobę mamy ok 14-16 stopni w domu. Spaliliśmy jiż prawie całe drewno pozostałe po budowie i wypadałoby zamówić coś do palenia. I tu znowu zrwacam sie do Was po pomoc, czy moze znacie kogoś po tej stronie Warszawy i okolic kto sprzedałby nam troche drewna w ludzkiej cenie?

To na tyle, jak już obiecywałam w komentarzach wkrótce zamieszcze nowe zdjęcia tylko niech mi troche porządku zrobią bo przy 5 ekipach to mam w domu sajgon.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum