dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. PEWIK i pozwolenie na budowę

    Mamy pozwolenie na budowę!
    Co prawda sieci wod-kan, ale to już znaczący krok w naszej walce z PEWIKiem.
    Właśnie.. PEWIK.. zasługuje na osobny post, abyśmy mogli kiedyś poczytać i pośmiać się z absurdów polskiej rzeczywistości.
    Zaczęło się jakieś 2 lata temu, gdy okazało się, że PEWIK, który jest zarządcą sieci wod-kan na terenie naszych działek, nie zbuduje sieci do naszych działek w najbliższych latach. Zapis w planie zagospodarowania ...
  2. Już SSO...nie wiem jakim cudem...właśnie cudem:)

    nie wiem czy ktoś to czyta ale co tam
    zaczęliśmy 18 sierpnia skończyliśmy 1 grudnia
    1. przy fundamentach było 5 osób i parę z doskoku wszystkim serdecznie dziękuje, wszystko rodzinka...super rodzinka
    2. w przy murowaniu się ścian było już 3 osoby (2 panów+ja) i wpadali pomocnicy czasem
    3.przy stropie(drewniany) było już 2 osoby(tata i ja) plus przy wciąganiu belek 2 osoby,
    4. ściana kolankowa i rdzenie tata wujek i ja
    5. komin tata
    ...
  3. Rzuty

    Oto pierwotne rzuty domu
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ARKLOW wer. lustro_Strona_1.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	301073Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ARKLOW wer. lustro_Strona_2.jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	94,4 KB
ID:	301074

    I parter ze zmianami, które wprowadziliśmy. Dodaliśmy częściowe podpiwniczenie budynku, kotłownia została przeniesiona do piwnicy, dzięki temu na jej miejscu powstała spora łazienka z której wydzieliliśmy pomieszczenie na pralnię. Dodaliśmy tez okno w łazience, pralni i na klatce schodowej.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzuty parter zmiana czerwony kadr.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	94,4 KB
ID:	301075Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzuty piwnica zmiana.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	95,5 KB
ID:	301076
  4. Wizualizacje

    Dorzucam jeszcze wizualizacje naszego domku

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ARKLOW-do-strony-www-1.jpg
Wyświetleń:	152
Rozmiar:	90,8 KB
ID:	301069Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ARKLOW-do-strony-www-2.jpg
Wyświetleń:	142
Rozmiar:	89,2 KB
ID:	301070Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ARKLOW-do-strony-www-3.jpg
Wyświetleń:	131
Rozmiar:	88,0 KB
ID:	301071
  5. Arklow na Kaszubach

    Witam
    Przeglądając różne dzienniki budowy zapragnęłam mieć swój, no i w końcu nadszedł ten dzień
    Razem z towarzyszem życia (Mateuszem) postanowiliśmy spełnić nasze marzenia i wybudować dom. Nasz azyl powstanie w malowniczej kaszubskiej wsi. Wybraliśmy projekt Arklow z pracowni DomPasja.
    Niestety jesteśmy jeszcze na etapie dokumentacji, kilka dni temu złożyliśmy wniosek o PnB.
    Zapraszam do zaglądania i komentowania mojego dziennika, każda uwaga będzie bardzo cenna