dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ziemia zeroprzepuszczalna

    Geolog był przedwczoraj. Wywiercił 4 dziury po 4 metry każda. Okazało się, że pod 50 cm powierzchnią żyznej gleby mamy pyły, które nie przepuszczają wody i nigdy jej nie będą przepuszczać w stopniu wystarczającym do zrobienia oczyszczalni. Poczekamy jeszcze na opis (ma być w przyszłą środę), ale na ten moment chyba wybierzemy szambo. Przynajmniej do pozwolenia na budowe takie zgłosimy. A jeśli kiedyś ktoś wynajdzie jakąś nową metodę odpowadzania ścieków w naszej okolicy ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: geolog, grunt trudnoprzepuszczalny, szambo Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Geologia - ważna sprawa !!!

    Geologia. Święta sprawa. Nawet jak dom „stawiasz” na płycie fundamentowej – bezcenne wiedzieć gdzie jest „lustro wody”. Niszczycielska moc wody jest koszmarna, a niespodziewane koszty dodatkowych drenaży, izolacji etc. - potężne… Wniosek – geologia to początek działań inwestycyjnych. Tyle pseudo mądrości.
    Przemiły geolog, któremu powiedziałem, że bardzo mi się spieszy, odpowiedział – OK, będę na działce o 7.00 w… sobotę… I był. Jak wstawałem w ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: geolog, hbe Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG00700-20101218-0749.jpg
Wyświetleń:	329
Rozmiar:	93,2 KB
ID:	38075   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG00709-20101218-0756.jpg
Wyświetleń:	315
Rozmiar:	94,8 KB
ID:	38076