dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Alicjanki

    Zdjęcia

    Jest mozliwość obejrzenia zdjęć mojego domu w internecie:
    http://www.foto.onet.pl/albumy/ W polu szukaj należy wpisać "mój dom" i zaznaczyć kwadracik "w tytułach". Wkrótce zdjęcia z oknami!

    cdn
  2. Dziennik Alicjanki

    KWIECIEŃ (przyroda wchodzi do domu)

    Jak zwykle chętnie jedziemy zobaczyć hacjendę. Nawet co dnia po pracy. W poniedziałek mają wejść montować okna, bo coś im się omsknęło o tydzień. Trzeba zatem było "odbić" okna zasłonięte na zimę folią i zabite deskami. Patrząc na siebie nawzajem z moją słabszą połową, stwierdziliśmy, że panowie okienni sami sobie te okna odsłonią, bo my jakby nie w stanie. Ale za chwilę patrzę, a mężunio dzielnie zakłada ...
  3. Dziennik Majki

    Trudno budować dom, kiedy kompletnie się nie ma czasu. Ostatnio dni maja za mało godzin, noce za krótkie i jak tu myśleć o budowie. Rzeczoznawca zrobił wycenę, piękne 2 egzemplarze, kosztowały nas 800zł /bez faktury/. Bardzo ciekawe wnioski można wyciągną czytając takie opracowania. Np: wartość odtworzeniowa jest wyższa od ceny rynkowej o 35%. zdawałam sobie sprawę, że raczej sprzedając dom nie odbierze sie kwot włożonych w budowę, ale, żeby to była aż taka róznica. ...
  4. Dziennik Ewy i Sebastiana

    Na dzień dzisiejszy czekamy niecierpliwie na poniedziałek, kiedy to zacznie się przykrywanie naszego domu dachem. Ale żeby było po kolei cofnę się prawie 2 lata do momentu zakupu działki.
    A więc był to kolejny rok zapowiadanej likwidacji ulgi czyli poprawiania koniunktury w budowlance.
    Wielu znajomych zaczęło wtedy interesować się mieszkaniami i przynosić do pracy różne rzuty. No i zaczęło się - złapaliśmy bakcyla. Był tylko dwa problemy: brak kasy i moje zdecydowane ...
  5. D12a zaczynam!

    17.04.2002
    Mam juz przyłącze wodne i pierwsza wylewke.
    W sobote startuje ze scianami, zdecydowalem sie na porotherm 30cm P+W i styropian.
    Ciekawe jak to bedzie szlo!