dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik "MirZaw-a"

    Witam
    Święta, święta i po.... świętach
    A co teraz robić.
    Wyszedł na jaw brak przygotowania logistycznego
    Dopiero koło 18/04 będe miał okna a więc na dzień dzisiejszy pozostaje czekać./
    tynkować na razie nie będę - na zewnętrz - pierw muszę zaprojektować ogród...
    Pamiętajcie o ogrodach...
    Mirzaw
    A najlepiej pamiętajcie o wszystkim za wczasu..
  2. Dziennik Anuli i Pawła

    Zapomnialam zupelnie o forsie. A przeciez mimo ze mielismy w tym momencie zero to juz wydalismy duzo wiecej niz zero.
    Wykonanie przylacza i oplata do STOENu - 4120
    karczowanie terenu - 300
    stal na zbrojenie fundamentow - 940
    wykop pod fundamenty - 950
    wytyczenie budynku - 600
    materiały - 10 000 (w tym od razu cokół z klinkieru)
    robocizna - 4000
    drewno na wiezbe - 5000

    Nasz kierownik to osobna historia. Jest to fachowiec starej ...
  3. Dziennik budowy domu moich marze?

    Witam po świętach.
    Właśnie wczoraj w lany poniedziałek pojechaliśmy na budowę.
    Ja patrzę co robi mój mąż, a On otwiera szopę, wyjmuje szpadel i zaczyna kopać!!!! W świeta!!!!
    Sąsiedzi, którzy właśnie wyszli na świąteczny spacer prawie sie przewracali gdy oglądając się na nas patrzyli co my robimy.
    A mnie przypomniało się, że to jest najlepsza data aby coś zacząć. Właśnie 1 kwietnia mój ślubny podejmuje najlepsze decyzje!!!
    Powodzenia ...
  4. Dziennik Alicjanki

    MARZEC (ogrzewanie podłogowe)
    Ponieważ w każdej opowieści powinny być zwroty akcji, oto następuje właśnie takowy zakręt. U nas w życiu jak w betoniarce – raz na wierzchu, raz pod spodem. Decyzje się zmieniają, a co za tym idzie sytuacja również. Piszę tu jako inny człowiek, o snach jak marzenie, i pozytywnym spojrzeniu na świat. A wystraczyło parę dni odpoczynku...
    Ale wróćmy do betoniarki. W przedświąteczny czwartek udaliśmy się na inspekcję rozłożonego ...
  5. Dziennik Anuli i Pawła

    Ciag dalszy tej epopei.
    Na skutek uchylenia decyzji o pozwoleniu na budowe przez wojewode powiatowy inspektorat umorzyl postepowanie w sprawie naszych fundamentow (szczescie w nieszczesciu). Cala sprawa znalazla sie wiec ponownie w gminie. A my moglismy tylko czekac. Tymczasem na budowe przyjechalo drewno na wiezbe. I co z nim zrobic? - w perspektywie cala zima czekania. Z pomoca mojego ojca zbudowalismy przemyslna konstrukcje tak aby zabezpieczyc je przed woda i kontaktem z gleba. Nie bylo ...