dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Mały domek w wielkim mieście

Nasze pierwsze, własne cztery kąty.

  1. 49. Tydzień Budowy

    18.02.2013

    W końcu zobione zostało wykończenie przy schodach. To znaczy, że intwestorka może wkroczyć na plac boju i zacząć malować schody.









    20.02.2013

    Nie sądziłam, że aż tyle roboty będzie ze szlifowaniem schodów. Zajęło mi to cały dzień... ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: bj impuls Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. 48. Tydzień Budowy

    14.02.2013

    W tym tygodniu praca wre – poprawili w końcu schody.

    Ekipa pracowała kilka godzin, ale na tą poprawkę czekaliśmy od końca września. I nie chodzi o robotników, bo ci byli sprawni i wszystko zrobili na tip top, ale centrala tej firmy i jej praca, i zresztą innych firm z którymi mieliśmy styczność, pozostawia wiele do życzenia. Najpierw była długo cisza w tym temacie, potem zaczęli wymyślać jakieś dziwne rozwiązania, w myśl zasady ...
  3. 47. Tydzień Budowy

    07.02.2013
    Na szczęście dało się szybciej poprawić wannę, dziś pojawiły się na niej kafle. I właściwie zbliżamy się do końca robót fliziarskich.





    Powoli pojawiają się docelowe gniazdka i wyłączniki. W kuchni ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: v&b bianconero Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. 47. Tydzień Budowy

    04.07.2013

    Dobrze szło i się rypnęło...

    Wnęka prysznicowa jest za wąska i brodzik zamiast do kafli będzie musiał być zamontowany pod kafle. Poza tym wannę zamontowali krzywo i musimy czekać, aż poprawią. Czyli kilka dni znów mamy w plecy...

    Od wczoraj kafelkarz pracuje w naszej łazience. Na pierwszy ogień poszła ściana z umyalkami i WC. Wcześniej była ostra wymiana zdań między hydraulikami i kafelkarzem, w końcu musiał ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: v&b bianconero Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. 46. Tydzień Budowy

    28.01.2013

    Podłoga na parterze zaczyna nabierać rumieńców.







    Długo szukałam gresu, który cenowo zmieściłby się w przewidzianej kwocie. Jednak wart było się pomęczyć. Re-Use spełnił wszystkie moje oczekiwania: kolor idealnie pasuje, są jaśniejsze niż próbka, którą dostałam ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: kaldewei, provenza re-use Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 19