dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Kolejny dylemat - pomóżcie proszę

    Dylemat pojawił się przypadkiem przy grzebaniu w necie i dotyczy pytania o wygrzewanie wylewek przed układanie płytek.Problemu i pytań nie byłoby gdybyśmy mieli gaz. Wtedy włączylibyśmy piec i po sprawie. Ten natomiast przybędzie do nas za ok. miesiąc, gaz drugi etap kopania dopiero w przyszłym tygodniu, także jak włączą za pół roku, to będzie fajnie (u nas się nie spieszą - szanują swoją pracę). Czytałam w necie, że to konieczne. Dzwoniliśmy do płytkarza, a ten mówi, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: wygrzewanie wylewek, wylewki, z182 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Maj 2016r. - wylewki

    W maju dotarli do nas wylewkarze. Wpadli dzień po hydraulikach, którzy ułożyli w całym domku ogrzewanie podłogowe.

    Wylewki
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wylewki.jpg
Wyświetleń:	438
Rozmiar:	79,9 KB
ID:	359396Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wylewki2.jpg
Wyświetleń:	429
Rozmiar:	70,9 KB
ID:	359397Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wylewki3.jpg
Wyświetleń:	321
Rozmiar:	63,9 KB
ID:	359398Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wylewki1.jpg
Wyświetleń:	273
Rozmiar:	76,1 KB
ID:	359399

    Najważniejsze jest chyba, to że nie popękały tak jak nasze nieszczęsne tynki. Na tym etapie jest już tak fajnie, dom przypomina wreszcie dom. Tam gdzie będą płytki panowie wylewkarze obniżyli nam troszkę poziom ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: wylewki, z182 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Ocieplanie podłogi

    Uzupełniam zaległości
    na początku roku na chudy beton zosttała ułozona papa termozgrzewalna, na nia folia budowlana i styropian 2 x 10cm Knauf Podloga 0,37
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	168
Rozmiar:	14,2 KB
ID:	322706Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.jpg
Wyświetleń:	155
Rozmiar:	17,3 KB
ID:	322707Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5.jpg
Wyświetleń:	147
Rozmiar:	15,4 KB
ID:	322708

    na górnym stropie 2 x 5cm
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	140
Rozmiar:	14,6 KB
ID:	322709
    Tagi - katalog słów kluczowych: knauf, ogrzewanie podlogowe, papa termozgrzewalna, wylewki Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. I się wylało!

    W czwartek się wylało, szybko, bo po ekipie o 13 została jedynie resztka betonu i trochę śmieci :) No, i dom zamknięty na 4 spusty na tydzień (to dlatego, że jest chłodno i beton wolno wiąże, ale wykorzystując resztki styropianu udało nam się zwiedzić środek w niedzielne południe i nic się pod nami nie zapadło :)



    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dom w lukrecji 2, stan deweloperski, wylewki Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Przygotowani do grzania

    Rozłożyłam styropian. Zajęło mi to +/- 2 tygodnie, oczywiście jeździłam wieczorami i w weekendy. Szałowo nie jest, ale daje radę, jakbym miała kogokolwiek, kto by mi pokazał, jak to się robi - na bank byłoby łatwiej ;)
    Hydraulicy dziś kończą układać podłogówkę. Trochę tych rurek jest, to w końcu 128 m2, z których ogrzewania nie będzie jedynie w spiżarce pod schodami, pod meblami kuchennymi i pod wanną i brodzikami pryszniców.
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: podłogówka, przygotowania do zimy, styropian, wylewki Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 4