dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

bupalus

  1. Czekam na śnieg

    Plan na rok 2010 został wykonany.Dom stoi przykryty, czeka na śnieg, który bale dociśnie do siebie. Dobrze że prognozy pogodyo zimie stulecia się nie sprawdziły, śniegu od 10.10 nie było i dalej się nie zanosi. Z dalszą pracą poczekam do wiosny, nie mogę się doczekać przyszłej soboty bo będzie pierwszą od kwietnia bez rannego wstawania i pędzenia na budowe. Szacunek jeszcze raz dla ludzi budujących domy z bali zawodowo. A mądrości po SSO - samemu to można gazetę poczytać, ...
  2. deszcz

    Parter stoi, dalsze prace wstrzymane ze względu na pogodę. Wszystko na poddasze już gotowe, deski stropowe i szczytowe wystrugane, belki też, pozostał problem zakończenia belek, maszynka do ich obróbki koszt około 13tyś. W ostateczności zakończenia będą na ostro, nie okrogło. Jak sobota będzie pogodna wycinamy dzrzwi, bo czas na murowanie kominów i ścianek działowych.Cegła , wkłady kominowe zamówione.
  3. Mój dziennik

    No to się zaczęło. Po 5 latach od zciecia drzew rozpoczynam budowę. Buduję sam z dwoma kolegami. nie spieszy mi się - mam gdzie mieszkać ( dom z bala modrzewiowego). Nie chcę płacić kosmicznych kwot różnym firmom czy góralom - wg. mnie przesadzają z ceną a sam związany jestem z branżą drzewną i ich ceny są zabójcze.To będzie wielka przygoda-budowę planuje prowadzic około 3 lat, bez kredytów bankowych. Zobaczymy jak się uda, byle tylko pogoda się zmieniła na mniej deszową. Cel na ten rok SSO.

    Updated 04-06-2010 at 04:07 by bupalus

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum