dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. odpowiedż

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    Cytat Napisał מרכבה Zobacz post
    Przepona pozioma, ma za zadanie odcięcie od podciągania kapilarnego.
    Tynk ma za zadanie wytrzymać w sobie krystalizującą się sól, przez co musi być dość powiedzieć porowaty - co też sprzyja dyfuzji.
    Są metody iniekcji w grunt, tak aby bez grzebania w ziemi, można było pionową izolację wykonać / poziomą.
    Iniekcja to nie jest metoda osuszania ..
    tu można użyć odpowiednich sprzętów np osuszaczy mikrofalowych
    ile ja jeszcze o tym samym mam pisać to nie wiem?,wiadomo,że
    ...
  2. Metoda izolacji pionowej

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    Witam.Nie zamierzam się chwalić tylko chciałem opisać tę metodę którą się zajmuje.W mojej galeri na portalu remontuj.pl to są moje realizacje i nie są to domki po powodzi.Nie mam zamiaru się droczyć z tobą.Przy grilu i piwku akurat nie było tak.Skoro ja z izomurem współpracuję od 1994r.to dlaczego nie mogli mi dać podwykonawstwo,jakby mieli nie dać rady to by więcej ludzi sobie zorganizowali.Zresztą jeśli jest gdzieś w polsce temat wykonania izolacji i dzwonią do izomuru
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: izolacje przeciwwilgociowe Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Metoda izolacji pionowej

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    otwory do izolacji poziomej w/g technologi IZOMUR Wrocław producent preparatu i wynalazca.Jednym podstawowym środkiem penetrującym w takich odległościach jest spirytus,ja tego nie wymyśliłem i jak ktoś pisze coś i nie jest zorientowany dobrze to co ja mogę.Natomiast do izolacji pionowej jest tak samo,IZOMUR penetruje na odpowiednią odległość i łączy wszystkie otwory wytwarzając przeponę,spirytus jest nośnikiem,po zalaniu otworów spirytus odparowuje,a reszta składników,m.i.żywica,silikony
    ...
  4. izolacie przeciwwilgociowe

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    Witam wszystkich tych co mają probem z wigocią.W starych obiektach i nie tylko problem wilgoci a inaczej brak izolacji poziomej i pionowej powoduje niszczenie naszego domu.Chciałbym opisać jeden taki przypadek przy występującym wykwicie pleśni w piwnicy.Przyjechałem na domek i okazuje się,że są dziwne przebarwienia i wykwity pleśni oraz nieprzyjemny zapach grzybów /bardzo grozne dla zdrowia/. Właściciele nie wiedzieli co robić,ja oczywiście podpowiedziałem jak skutecznie wybrnąć
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: izolacje przeciwwilgociowe Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum