dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Ściany...

    No i ruszyła budowa ścian. Same pustaki nie sprawiały większych komplikacji, choć jak to mój majster powiedział, że na krótszych bloczkach jest łatwiej utrzymać linię prostą ścian. Ceramika jak to ceramika nie jest idealnie prosta.
    Cieszę się bo udało się tak wyprowadzić wysokości ścian, że w podłogę będę wsadzić 18cm styropianu a nie jak to było w projekcie 12cm. Poziom "0" będzie się znajdował na wysokości pierwszej lini pustaków.
    Nie obeszło ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	143
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	441826   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	front.jpg
Wyświetleń:	140
Rozmiar:	52,9 KB
ID:	441827   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0881.jpg
Wyświetleń:	140
Rozmiar:	54,9 KB
ID:	441828   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0871.jpg
Wyświetleń:	139
Rozmiar:	51,2 KB
ID:	441829   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0885.jpg
Wyświetleń:	133
Rozmiar:	52,4 KB
ID:	441830  

  2. TRÓJMIASTO - Biała lista wykonawców.

    Witam

    Pragnę gorąco polecić tynkarza.
    P. Krasowski tel. 513 331 933 z Rumi wykonywał w naszym nowo budowanym domu (Żukowo) tynki gipsowo-wapienne (utwardzane). Ściany gładziutkie, równiutkie, w zasadzie nie ma potrzeby cekolowania. Na budowie czysto, schludnie, powstałe odpady zostały spakowane i złożone we jednym wskazanym miejscu. Każde zadane przez mnie pytanie dot. tynków było potraktowane poważnie i uzyskałam na nie odpowiedź.
    Jeszcze raz polecam, ...
  3. TRÓJMIASTO - Biała lista wykonawców.

    Witam

    Pragnę gorąco polecić tynkarza.
    P. Krasowski tel. 513 331 933 z Rumi wykonywał w naszym nowo budowanym domu (Żukowo) tynki gipsowo-wapienne (utwardzane). Ściany gładziutkie, równiutkie, w zasadzie nie ma potrzeby cekolowania. Na budowie czysto, schludnie, powstałe odpady zostały spakowane i złożone we jednym wskazanym miejscu. Każde zadane przez mnie pytanie dot. tynków było potraktowane poważnie i uzyskałam na nie odpowiedź.
    Jeszcze raz polecam, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: krasowski, tynki gipsowe Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Mój dziennik budowy

    Mój dziennik budowy

    Updated 06-03-2020 at 14:16 by mszczepanski4

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjecie-2.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	44,8 KB
ID:	441484   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjecie-4.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	38,5 KB
ID:	441479   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjecie-3.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	50,3 KB
ID:	441480  
  5. RobertBudujeDom

    Witam,


    Przyszedł czas i na mnie!
    Wiosna (mimo, że to początek marca), ale prace powoli ruszają.


    Na początek - uprzątnięcie działki ze starego domu. Rozbiórka lada moment, na chwile obecną wynoszenie gratów, śmieci itp. z domu, wielkie sprzątanie, do tego dochodzi załatwianie na nowo prądu, gaz, wycinka drzew, zmiana lokalizacji bramy wjazdowej - też oczywiście nie obyło się bez problemów, ale finalnie wszystko zmierza w dobrym ...

    Updated 02-03-2020 at 20:52 by RobertBudujeDom

    Tagi - katalog słów kluczowych: rozbiórka domu Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum