dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. 46.-47. dzień budowy - przygotowanie do układania ogrzewania podłogowego

    20.-21.03.2017

    O jeden dzień za szybko weszła ekipa od układania styropianu pod posadzki, co baaaaardzo nie zadowoliło ekipę od instalacji elektrycznej, bo musieli trochę szybciej po sobie posprzątać, niż wstępnie planowali. Na szczęście całe piętro było - z punktu widzenia instalacji elektrycznej - już gotowe, tak więc jedni układali styropian u góry a drudzy kończyli elektrykę na dole.

    Na parterze chcemy mieć 15cm styropianu i 6,5cm posadzki, ...

    Updated 09-04-2017 at 11:43 by paulmcfly

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Wykończenie

    - 23-06-2016 - 09:07 (Lekko zmieniona jabłoń z pracowni MTM Styl - Wroclaw)
    Kupiłam w LM i hydraulik zamontował muszlę ROCA VOLTA (zgrabna i wygodna ) i stelaże tece (były w cenie instalacji).

    Odpływy linowe kupiłam Vabo 80 cm ARENA 8L (z syfonem bocznym). Fajnie pasują (hydraulik je już pospinał).

    Ustaliliśmy tak: zalewamy wszystko bez brodzików. 4 dni potem przychodzi hydraulik wszystko porządnie poustawia i zaleje brodziki. W ten sposób wszytsko sie będzie równo wygrzewać i suszyć (nie wyobrażam sobie zalania prysznica
    ...

    Updated 23-06-2016 at 09:14 by questa

    Tagi - katalog słów kluczowych: ogrzewanie podłogowe, prysznic bez brodzika, wylewka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Tynki, hydraulika i ogrzewanie.

    Witam wszystkich śledzących dziennik.
    Od ostatniego wpisu minęło prawie dwa miesiące i mimo że prace na budowie trwają prawie cały czas, to nie było o czym pisać, bo wiele rzeczy było i jest porozpoczynanych i mimo naszych chęci nie udaje się nam ich doprowadzić do końca. Jesteśmy obecnie na etapie, w którym przestaliśmy już robić sobie jakiekolwiek założenia co do terminów, bo mamy wrażenie, że cała branża budowlana i tak posługuje się jakimś innym kalendarzem ...

    Updated 07-06-2016 at 14:37 by kajek88

    Tagi - katalog słów kluczowych: ogrzewanie podłogowe, tynki Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	q7cjKLi.jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	90,9 KB
ID:	357850  
  4. Kuchnia 0.1

    Przez jakiś czas zamiast piec, będę lepić babki z piasku A tak na poważnie – jestem tym remontem przerażona! Jak widać, to dopiero początek… i tak wiele pracy przed nami…


    Nazwa:  BITEDELITE-remont-kuchnia-22111.jpg
Wyświetleń: 1397
Rozmiar:  67,3 KB


    Nazwa:  BITEDELITE-remont-kuchnia-22121.jpg
Wyświetleń: 1399
Rozmiar:  65,2 KB


    Nazwa:  BITEDELITE-remont-kuchnia-22131.jpg
Wyświetleń: 1403
Rozmiar:  61,9 KB


    Nazwa:  BITEDELITE-remont-kuchnia-22211.jpg
Wyświetleń: 1394
Rozmiar:  62,4 KB


    Nazwa:  BITEDELITE-remont-kuchnia-22111-650x420.jpg
Wyświetleń: 1395
Rozmiar:  92,2 KB
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa, kuchnia, ogrzewanie podłogowe, piec kaflowy, remont Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Ogrzewanie podłogowe czy nadmuchowe?

    Mam dylemat z ogrzewaniem. Wybór jest już ograniczony tylko do dwóch rozwiązań: podłogowe lub nadmuchowe. Obydwa z pompą ciepła, bo nie podłączamy gazu (tu wchodzi drugi dylemat - jaka pompa? powietrze? woda? glikol?). Na początku nastawiałem się na nadmuchowe. Im więcej czytam, tym mam większy problem. Jedni twierdzą, żeby nie iść w nadmuchowe przy wentylacji mechanicznej z rekuperacją, a inni zupełnie nie widzą przeciwwskazań. Czytam opinie ludzie bardzo zadowolonych z jednego ...
Strona 1 z 3