dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Whisper

Dziennik Whisperów

Oceń ten wpis
25 kwietnia 2005
Melduję, że w dniu dzisiejszym, we wczesnych godzinach porannych Ekipa opuściła plac budowy. Po trzech tygodniach zostawili nam całkiem porządmną chałupę, nawet w niej posprzątali :D . Zrobiło sie tyle pustego miejsca po ich przyczepkach i samochodach...

Jak widać na garażu mamy domurowany szczyt...



...a z innej perspektywy widoczny jest nasz komin.




Teraz czekamy na konstrukcję dachu, dziś firma mile mnie zaskoczyła informując, że więźba przyjedzie nie 10 jak planowano, ale 5 maja. To super, bo 9-go wyjeżdżam na tydzień, a strrrasznie chciałem być przy stawianiu :)

Oprócz tego cztery firmy toczą mniej lub bardziej wyrównany bój o kontrakt na pokrycie nam tego dachu. Jak sami zainteresowani wiedzą, ceny kręcą się wokół 30 tysięcy :evil: Tak to jest, jak sie chce mieć rozległą parterówkę... Wybór wykonawcy do końca tygodnia, a na jakiegoś 9maja widzielibyśmy początek krycia. No i wtedy mnie nie będzie :(

Kiedy ekipa już pojechała (czekali w sumie tylko na to, żeby nam oddać papierowy, błękitny dziennik budowy), zaczęliśmy jak dzieci latać po domu, bo w końcu mogliśmy :lol: Lataliśmy po wszystkich pomieszczeniach, mierzyliśmy i przymierzaliśmy, pełen odlot :)

A tu mały fotoreportaż: Whisper w domu.

Whisper na kibelku

Whisper dłonie myjący

Whisper pod prysznicem

Whisper pijany... tfu! Whisper w wannie

Whisper prasujacy w garderobie

Whisper przegląda Forum w gabinecie



I niech mi ktoś powie, że ja tam juz prawie nie mieszkam :D

Mieliśmy również wizytę Jezierów, którym udało się zlokalizować naszą budowę. Pooprowadzaliśmy, potem wpadliśmy z rewizytą. Fajną mają chałupkę, nie powiem :)
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum