dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Anula

Dziennik Anuli i Pawła

Oceń ten wpis
Tak długo zaniedbywałam dziennik że myslałam że go juz nie znajdę. Sporo się działo ale miałam inne rzeczy na głowie. Do sukcesów nalezy zaliczyc fakt że mamy juz piec z zasobnikiem oraz grzejniki (wszystko zamontowane), podobno mamy juz gaz w instalacji i wode w rurach. Sprawdzić się tego nie da bo piec jeszcze nie jest uruchomiony no i nie mamy jeszcze nawet kawałka kranu.
Ponadto mamy drzwi garażowe, segmentowe, z napędem. Wszystko byłoby cacy gdyby nie fakt że po zamontowaniu tych drzwi okazało się że ich kolor nie jest taki jak myslałam. I dzieki temu mamy juz na elewacji niezłą pstrokaciznę: okna mahoń, drzwi pseudo mahoń(oczywiście zupełnie inny niż okna) oraz drzwi garażowe - niestety najbardziej odpowiednie określenie to sraczkowaty. Wygląda to bardzo średnio, ale Paweł obiecał się zastanowic co z tym zrobić.
W temacie ogród nic się nie dzieje, powoli wszystko zarasta usychającym w tej chwili zielskiem, a po ostatnich wichurach krajobraz urozmaiciły walające się wszędzie kawałki styropianu. Nie wiem nawet kiedy będę miała siłę żeby cos tam zrobić. Chwilowo dopadło mnie zmęczenie i pesymizm co ma bezpośredni związek ze stanem konta (topniejącym) oraz brakiem snu (młodszy syn). Mam nadzieję że mi to przejdzie.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum