dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ajupa

Dziennik ajupa

Oceń ten wpis
25 kwiecień
Tego dnia na budowę przyjechała cegła pełna, na którą ekipa czekała 2 godziny, bo było jakieś opóźnienie. :evil: Gdy już cegła dotarła, chłopaki położyli na ścianie fundamentowej folię, a na to wymurowali dwie warstwy tej cegły. Razem z cegłą przyjechały stemple. Nasza ekipa zaczęła murować ściany parteru - a mnie przy tym nie było! :cry: Przyjechała wywrotka piachu i drugi, ostatni transport BK.

26 kwiecień
Znowu nie było mnie na budowie, ale Paweł opowiadał, że ściany i kominy rosną. :D Paweł załatwiał rury do komina, które nasza ekipa ma od razu zamontować.

27 kwiecień
Rano stryjek przywiózł nam transport desek na szalunki. Po pracy byłam na budowie! :D Widok był imponujący - ściany zewnętrzne parteru gotowe! :D Ściany nośne w trakcie.
Paweł załatwił strop - dostaliśmy dobre ceny, bo to z pobliskiej betoniarni i na dodatek okazało się, że znają tam mojego teścia. :D Transport z elementami stropu przyjechał tego samego dnia.

28 kwiecień
Rano Paweł pojechał zapłacić za ten nasz strop - zapłaciliśmy jeszcze mniej niż było uzgodnione! :D Strop Teriva, pustaki keramzytowe + beton B20 - 8tys. Ekipa uwija się jak może żeby następnego dnia zalać strop.

ajupa :D :D :D

Nasz dom zaczyna rosnąć:




Północna strona domu (ogrodowa):


Południowa, frontowa strona domu (po prawo garaż). Belki i pustaki stropowe czekają na ułożenie:



Powstają kominy i ściany nośne:


Układanie stropu nad garażem:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum