dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Jak zgłosić zamiar budowy POŚ?

    Oto jest pytanie! Jako osoba zajmująca się w domu wszelkiego rodzaju papierologią i biurokracją wybrałam się do naszego Starostwa z pytaniem: co mi będzie potrzebne do zgłoszenia zamiaru montażu przydomowej oczyszczalni ścieków?
    Pierwsza wizyta - zwiedziłam 5 różnych pokoi. A dodam jeszcze, że najpierw odwiedziłam naszego Kierownika Budowy oraz Urząd Gminy, żeby dowiedzieć się, czy nie ma jakiegoś dofinansowania. Ale okazało się, że Pani Urzędniczka od Inwestycji ...

    Updated 11-09-2013 at 07:26 by ella&co

    Tagi - katalog słów kluczowych: poś Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Generator

    Chciałoby się mieć energie za darmo oj chciało. No więc powstają pomysły fotowoltaiki, energi odnawialnych z wody, czy wiatru i ..... energi poprostu z nikąd bo jakby nie było wszyscy jesteśmy nią otoczeni i jest w nas. Okazuje się że teorie ''darmowej energi'' są w 100% prawdziwe. Niestety Wielkiemu Bratu nie jest na ręke aby ludzie stawali się niezależni. Na szczęście plany i pomysły są wszem dostępne. Jedne robią wode z mózgu, innym brakuje jakiegoś drobiazgu ...

    Updated 11-09-2013 at 03:20 by Arturo_D

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Dach completed.

    ... prawie, ale to co zostało już nie przeraża.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P9093487.jpg
Wyświetleń:	145
Rozmiar:	88,8 KB
ID:	211461 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P9033438.jpg
Wyświetleń:	132
Rozmiar:	91,4 KB
ID:	211462 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P9033440.jpg
Wyświetleń:	150
Rozmiar:	94,1 KB
ID:	211463

    Zdjęcia trochę nieaktualne. Dziś udało się założyć ostatnią blachę na garażu oraz wszystkie gąsiory. Zostały obróbki przy kominie i rynny.
    Muszę przyznać, że szwagier się naprawdę rewelacyjnie spisał. Parę złotych udało się zaoszczędzić na robociźnie.
    23 lipca zaczęliśmy stawianie wieźby. ...

    Updated 11-09-2013 at 06:55 by dziub

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. wykańczanie piętra w toku

    Na górze praca wre.
    Trwa zakładanie kontaktów i gniazdek. Wybór budżetowy i nieco przypadkowy. Przy oglądaniu potencjalnych wyrobów w sklepie zauważyliśmy niepozornie leżące tureckie VIKO. Żonie bardzo przypadły do gustu, a i portfel przy okazji ocalony:

    W rzeczywistości nie mają logo i nie są aż tak śnieżnobiałe.
    Trwa też malowanie. Tu ...
  5. SSO osiągnięte

    SSO osiągnięte,mysle ze polowa za nami teraz byc moze ta bardziej przyjemna druga polowa,przed nami wykanczanie urzadzanie itp.Na ten rok to koniec prac na budowie okna ,drzwi ,instalacje i cala reszta wczesna wiosna.