dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Whisperów

    7 kwietnia 2005
    Z samego rana zadzwonił Szef Ekipy: "co oni k... panu sprzedali, ten Dysperbit to panie musiał k... na mrozie leżeć bo k... przemarzł i ni ch... nie idzie nim smarować. Powiedz im pan k... że mogą sobie to g... zabierać. Potrzebny jest dobry." Zrozumiałem, zajmę się. W końcu robię za zaopatrzeniowca. Telefon do hurtowni - przywieźć, oddadzą pieniądze, ale innego nie dadzą, bo wszystkie były w tych samych warunkach przechowywane, więc pewnie będzie ...
  2. Dziennik Sylwka i Kasi

    Dzień pierwszy – wtorek 29 marca 2005 roku.

    Plan jest następujący: wywiezienie darni i ziemi z działki, zakup kabla elektrycznego, wykopanie rowu pod kabel.

    Oczywiście ekipa od koparki dała znać, że przyjadą później niż obiecali ale swoje tego dnia zrobią. Niestety ja szedłem do pracy na popołudnie więc jak przyjechali około 12:00 to tylko zdążyłem im pokazać gdzie ma być rów pod kabel i zostawiłem ich samych w nadziei, że wszystko zrobią jak należy.
  3. Dziennik Sylwka i Kasi

    Poprzednie posty uzupełnię w miarę dostępnego czasu wolnego :-) a teraz już zacznę relacje na bieżąco.

    Termin rozpoczęcia prac zgodnie z umową z wykonawcą to 2 marca 2005r. Niestety mrozy, które nastąpiły w końcu lutego (po bardzo ciepłych grudniu i styczniu) uniemożliwiły terminowe rozpoczęcie prac. Chyba zdajecie sobie sprawę z jaką niecierpliwością każdego kolejnego dnia słuchaliśmy prognozy pogody i każdego dnia wyglądaliśmy za okno. Niestety prawdziwa ...
  4. Dziennik Sylwka i Kasi

  5. Dziennik Sylwka i Kasi