dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. MOWO i montaż okien, oraz nieuczciwy montażysta.....

    Po zakończeniu prac murarskich zdecydowałem zając się zabezpieczeniem budynku.
    Teść własnoręcznie zbił i zamontował drzwi wejściowych oraz bramę do garażu .
    Po długim oczekiwaniu i negocjacjach z firma montażową (Jar-eko) wreszcie ustalony został dzień montażu (18.11.) i dostawy okien (19.11.)
    W noc poprzedzająca przyjazd ekipy, złodzieje włamali się do mojego blaszaka i ukradli narzędzia. Kilka miesięcy wcześniej byli z „wizyta” u sąsiada ...

    Updated 30-11-2018 at 13:04 by Tomaszs131

    Tagi - katalog słów kluczowych: aridela, hekaplast, lubelskie, mowo, shuco Edytuj Tagi
    Kategorie
    Proba , Aridel II lustrzane odbicie.
  2. końcówka tynkowanie, okna, ogrzewanie

    kończy się tynkowanie,
    ogrzewanie zostało wybrane i zamówione (Viessman) podobnie jak okna (Heka na profilach Schucco)
    Tagi - katalog słów kluczowych: hekaplast, viessmann Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia.jpg
Wyświetleń:	226
Rozmiar:	77,8 KB
ID:	107695   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1090476.jpg
Wyświetleń:	213
Rozmiar:	92,2 KB
ID:	107696   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1090477.jpg
Wyświetleń:	222
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	107697   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1090480.jpg
Wyświetleń:	185
Rozmiar:	84,5 KB
ID:	107698   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1090482.jpg
Wyświetleń:	176
Rozmiar:	90,1 KB
ID:	107699  

  3. ?

    Sobota, -16C na zewnątrz, do wiosny jeszcze daleko. To wszystko nie przeszkadza, by zajmować się przyszłym domkiem! Właśnie analizuję informacje związane z oknami, mam różne wyceny z MS, Jezierskiego i Hekaplastu, Oknoplast na razie brak. Cóż, rozbieżności zabijają. Cena wszystkich "zwykłych "okien do domu jest niższa od ceny jednej suwanki. Za marzenia się płaci, nie ma co, ale z niej nie zrezygnuje. Zastanawialiśmy się nad montażem okien w warstwie ocieplenia, ale ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: grzejnik kanałowy, hekaplast Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum