dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Jak na wakacjach

    Przeprowadziliśmy się zgodnie z planem – 28 czerwca opuścilismy dotychczasowe lokum, dwa dni pomieszkaliśmy w mieszkaniu udostępnionym przez teściów, by 1 lipca zamieszkać na budowie :) Tak, mieszkamy na budowie, przyznaję to otwarcie (mam nadzieję, że nikt z Was nie zgłosi mnie do nadzoru budowlanego ;)

    Na początku mieliśmy:
    Wykończoną jedną łazienkę
    Wstawione docelowe drzwi zewnętrzne z niewykończoną ścianą przy drzwiach, którą trzeba było ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: prace trwaja, przeprowadzka, wykończeniówka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Prawie przeprowadzeni

    Jeszcze nie do końca, bo jeszcze nie ma końca miesiąca. Dodatkowo nie ma podłogi na górze (dziś się właśnie kładzie, podobno śliczna!), co skutkuje tym, że bus wyładowany po sam dach przewiózł wczoraj nasz dobytek i zostawił go na środku salonu. Tzn. nie bus zostawił, a jego operatorzy: mąż, kuzyn i siostrzeniec męża – cała męska część rodziny stacjonującej w okolicy Nanosili się panowie, nie ma co. A ja się napakowałam, jak nigdy w życiu. Nie wiedziałam, że ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: przeprowadzka, wykańczamy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Data przeprowadzki ustalona!

    1 lipca 2015. Zegar zaczął tykać :) Zostało 90 dni na... mniej więcej wszystko!

    Od 1 lipca wynajmujemy nasze mieszkanie (jak ktoś je zechce;), do tego czasu musimy się już przeprowadzić. Decyzja co do daty zapadła wczoraj, po wizycie na budowie wszystkich zainteresowanych i Wykonawców.
    Nasze graty będziemy przewozić już wcześniej, zaczęliśmy wczoraj:
    ...

    Updated 02-04-2015 at 14:10 by effa_s

    Tagi - katalog słów kluczowych: przeprowadzka, strych Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Raj Małgoś.

    Od dzisiaj bede miala w swoim gabinecie moj maly raj. Raj polega na posiadaniu wszystkich ksiazek na jednym regale. Stalo sie tak dzieki milym panom z ABRAM Przeprowadzki, ktorych polecam serdecznie. Za jedyne 250 zl tyle radosci. Panowie uwineli sie w niecale poltorej godziny i przywiezli mi 40 kartonow ksiazek i 2 regaly do pakamery.

    Poza tym wczoraj byl u mnie pan od drabinek stalowych i jak dobrze pojdzie niedlugo bede je miala.
    Tagi - katalog słów kluczowych: drabinka, przeprowadzka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Nasze budowanie - czyli kombinacja w alpejskim stylu

    06.10.2009

    No kochani to już chyba nie dziennik budowy tylko dziennik...hmmm nie wiem

    Tydzień zleciał na nowym domku bardzo szybko - ogólnie sprzatanie, sprzatanie, ukłładanie no i końca tego nie widać. Ale może do świąt zdaże

    Pytanie tylko do których świąt???

    Zdjeć wiele nie mam bo wcięło mi gdzies aparat.

    A zresztą co pokazywać - bałagan???

    kuchnia przed
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: kuchnia, przeprowadzka, schody Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2