dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Anad65

  1. Saga 2 mg projekt

    Tak to już chyba jest , że wraz z rozpoczęciem budowy czasu mamy coraz mniej, i na każdym kroku pojawiają się jakieś pytania i wątpliwości . W tej chwili mam zalany strop nad parterem . Około 8 listopada przychodza moi fachowcy i ruszają ze ścianką kolankową. Zmiany jakie dokonałam na parterze to z części kuchni i wiatrołapu wydzieliłam spiżarnię ale jednocześnie zmniejszyłam kotłownię ,żeby wiatrołap nie był za mały. W spiżarni zrobiłam małe okienko , takie jak jest ...
  2. Saga 2 mg projekt

    No i zaczęło się...Murarz postanowił rozpocząć budowę trochę wcześniej . Tak więc w sobotę robiliśmy wykop , we wtorek geodeta wytyczał pod budynek ,a w środę przyszła ekipa budowlańców. Szef ekipy kazał zamówić beton na piątek i właśnie wczoraj ławy zostały wylane . Od poniedziałku zaczną stawiać ścianki fundamentowe z bloczków. Teraz przydałaby się ładna pogoda , bo po wczorajszej ulewie na budowie zrobiło się straszne błoto.
    Tagi - katalog słów kluczowych: saga Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Saga 2 mg projekt

    Umowa z wykonawcą podpisana. Za ławy, fundamenty,ściany konstrukcyjne i działowe, strop, schody, taras ,kominy i więźbę dachową , pokrycie dachówką oraz obróbkę dachu fachowiec powiedział 53 000.
    Zaczynam we wrześniu. Teraz trzeba się rozejrzec za materiałami.....
  4. ciąg dalszy papierologii

    Odebrałam dziś projekt od projektanta . Za adaptację domu na działce, projekty przyłaczy ( gaz, woda, prąd ) projekt szamba, usunięcie słupa w salonie i zmianę okien w salonie zapłaciłam 3700 zl . Jutro projekty trafią do urzedu. Ciekawe ile poczekam na pozwolenie . Mam nadzieję, niedługo, bo planuje rozpocząc budowę we wrześniu. Jutro negocjuję i podpisuję umowe z wykonawcą . Zmiany jakie chcę wprowadzic w czasie budowy,to wygospodarowanie spiżarni między kuchnią a wiatrołapem ...
  5. Saga 2 mg projekt

    Witam wszystkich serdecznie.
    Pewnie tak jak wszyscy ( lub większośc) po obejrzeniu bardzo wielu projektów wreszcie podjęłam decyzję , jaki dom będę budowac. Zdecydowałam sie na sage 2 z mg projekt. Ma dośc duży salon , oprócz 3 pokoi na górze dodatkowe pomieszczenie na przykład na pralnie czy dużą garderobe. Ma równiez oprócz kotłowni dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, które jest niezbędne , gdy ma się działkę ( trzeba przecież schowac kosiarke, grabie itp. ) ...