dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Liluś

  1. Su?tan 2G, czyli Lila i Tomek buduj? dom :)

    4.05.2010 r.
    Szalunki zdjęte. Fundamenty gołe, spokojnie sobie schną.



    Pięknie padało i podlewało nam fundamenty, ale mam już dosyć deszczu i poproszę o słońce. Zła wiadomość jest taka, że ma padać przez większość maja :/ Po 20-stym chcieliśmy ruszać dalej, ale jak tak ciągle będzie padać to ciężko będzie nam ruszać.
  2. Su?tan 2G, czyli Lila i Tomek buduj? dom :)

    1.05.2010 r.
    Tak strasznie miało padać... Oczywiście nie padało, więc wciąż latamy z konewkami i podlewamy fundament. Spinki trzymające szalunki zdjęliśmy w piątek, bo majster pozwolił, a wczoraj została zdjęta część szalunków. Część i to mniejsza, bo tam gdzie fundament jest wysoko nad ziemią deski nie chciały puścić, a nie było sensu drzeć na siłę. We wtorek napewno już całość zejdzie :)


    ...
  3. Su?tan 2G, czyli Lila i Tomek buduj? dom :)

    29.04.2010 r.
    Około godz. 12.30 zaczęło się zalewanie fundametu.


    Na szczęście, żeby zawsze pieniądze 'trzymały się' tego domu zatopiliśmy w fundamencie przed samym wejściem troszkę pieniążków:


    30.04.2010 r.
    Pogoda sprzyja, więc i fundament schnie. 3, 4 razy dziennie jeździmy na działkę i latamy z konewkami ...
  4. Sułtan 2G, czyli Lila i Tomek budują dom :)

    24.04.2010 r.
    Geodeta około 10 rano wytyczył nam dom.

    26.04.2010 r.
    Rano o 7 na działkę wjechała koparka i wykopała fundamenty.

    Około 14 zaczęło się zalewanie ław:


    27.04.2010 r.
    Powstała zewnętrzna część szalunków


    28.04.2010 r.
    Jest już całość szalunków. ...
  5. Sułtan 2G, czyli Lila i Tomek budują dom :)

    22 kwietnia bądź 23 przyjeżdża geodeta wytyczyć dom :-) 26-stego wjedzie koparka do wykopania fundamentów i tego samego dnia je zalejemy :) Wkońcu zaczynamy. Mam tylko nadzieje, że pogoda nam dopisze.

    Ziemia do zasypania fundamentów przywieziona. 30 kubików leży na działce. Myślałam, że taka duża 'górka' się zrobi, a wcale tego tak wiele nie ma :P
Strona 1 z 4