dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nika.j

  1. Aleś nam Zenuś wyrósł!!!

    Skoro dzisiaj tu zajrzałam, to może coś jeszcze napiszę :lol:

    Siedzę i patrzę na ten bałagan i cieszę się, że za kilka dni będziemy siedzieć przy kominku :D będzie fajnie palił sie ogień i będzie bardzo miło. Troche szkoda, że zima sie skończyła 8)

    Przed nami jeszcze duuużo wydatków. Nie wiem czy wspomnieliśmy, ale bardzo żałujemy teraz, że nie zrobiliśmy schodów na górę. Strych może okazać się całkiem fajnyym pokojem z łazienka. ...
  2. Aleś nam Zenuś wyrósł!!!

  3. Aleś nam Zenuś wyrósł!!!

    Kominek:
    W dni 25 marca przyjechał pan Rysio od kominka z pracownikiem i przewrócił mi dom do góry nogami  No ale chciało się mieć kominek to teraz trzeba znieść widok jak po bombie ….. Tylko dlaczego teraz nie mógł w poniedziałek 30 III. Dzisiaj jest 26 marzec jest jeszcze większy lej po bombie…….. w sobotę mam gości (impreza rodzinna) a „pan pracownik” powiedział: Proszę Pani w sobotę to widok kominka będzie jeszcze gorszy……………………aaaaaaaaaaaa ...
  4. Aleś nam Zenuś wyrósł!!!

    Oj, ale dawno tu nie zaglądałam.....

    Wklejam naszą nową, wychodzoną, wyszukaną, wytęsknioną narzutę. Nareszcie sypialnia nabiera wyglądu.



    Kominka jeszcze nie mamy :[ .... jednak mam nadzieję, że może teraz trafiliśmy na super specjalistę. Wcześniejsi byli jakoś mało przekonywujący. Ten nareszcie wie co mówi i mówi do rzeczy. A co do naszego wyboru, obudowy... hm ...
  5. Aleś nam Zenuś wyrósł!!!

    Dzisiaj Darek zamontował Karolinie karnisz i powiesiliśmy firano/zasłony kupione w IKEA. Nie możemy się zdecydować czy je skrócić (optycznie powiększy pokój), czy zostawić płożące się po podłodze (wydłużają okno). Co o tym sądzicie?






    ...
Strona 1 z 22