dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kajacy

  1. Nasz Z?oty-Róg

    Od ostaniego wpisu mineło troszkę czasu. Jest juz prawie zrobiony dach a 15 grudnia mają montowac okna. Drzwi zew. zamówione ale czas oczekiwania nas dobił 8 - 10 tygodni i bedą chyba dopiero po nowym roku. Brama garażowa w planach ale w związku z nawałem pracy i nawałem ofert jeszcze nie wybrana. Wydatki cały czas to na gwoździe, wkręty czy drobne elementy do obróbki dachu poszlo już z naszego konta 150 tys. Ale przed zimą będzie zamknięte i będziemy mogli w zimie coś podłubac ...
  2. Nasz Złoty-Róg

    Narazie koszt naszej inwestycji zamnknął się kwota 100 000 zł,
    a składaja sie na to 70 m3 betonu, 4,5 t cementu, 4000 szt MAXa, 7 m3 desek szalunkowych, 200 szt. stempli, ok2,5 t stali, 3 palety cegły kratówki, 4 palety cegły modularnej, 1000 szt cegły K3, piach w ilościach trudnych do przeliczenia, plastyfikator 40 l i ok 500 saszetek platyfikatora, papa 4 rolki, kominy systemowe, gwożdzie różnego rodzaju ok 20 kg, drewno na dach 12m3, zaliczki na okna 2000 zł, zaliczka na dachówkę ...
  3. Nasz Z?oty-Róg

    Troszkę przesadziłem z formatem sorrki, teraz powinno być lepiej





    No i nasza płyta:





    A oto nasze schody:
    ...
  4. Nasz Złoty-Róg

    A oto kilka zdjęć z naszej budowy:


    A oto nasze mury:




    No i najmłodsza z inwestorek na budowie, kontroluje wykonaną prace
  5. Nasz Złoty-Róg

    Wielkie zaległości, no ale budowa, budowa i jeszcze raz budowa no i nie ma czasu. Domek ma już ściany, wylaną górną płytę oraz ścianki na piętrze podciągniete po dach. Drzewo już czeka na położenie tylko ekipa ostanimi czasy coś zaczyna szwankować. Nie ma ich czasmi trzy, cztery dni a potem wpadają i próbuja nadgonić. I efekt jest taki że mają już 2 tygodnie opóźnienia.
Strona 1 z 4