dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

aneczka115a

  1. Dziennik budowy Ania i Emil

    O rany ile czasu ja tu nie zaglądałam :o

    a więc nasza budowa zaczeła się późnym latem postawiliśmy stan surowy który praktycznie całą zimę sobie przestał :-)
    Dwa tygodnie temu położyliśmy dach a aktualnie czekamy na okna :-)
  2. Dziennik budowy Ania i Emil

    Dzis jest juz 4 lipiec i czekam na uprawomocnienie decyzji ze Staroswa także już nie bawem wszystko się zacznie :-)

    Mało tu zaglądam z wiadomej przyczyny :-)
  3. Dziennik budowy Ania i Emil

    A więc dziś jest 28 maj a ja oczywiście nie złożyłam jeszcze papierów do Starostwa :((( bo oczywiście były błędy na mapie :((( i takie tam :((( powiem wam że początek mojej budowy jest straszny i trwa od 26 października 2007r. czyli 7 miesięcy :(( nie wiem czy ktoś widział jeszcze taki cyrk!!

    Ja poprostu nie wiem juz co robić, na nic nie mam wpływu :(( no bo przecież jak ale mam ju ż dośc tego czekania. A po za tym majster umówiony :((((
  4. Dziennik budowy Ania i Emil

    w piątek dostałam decyzję o warunkach zabudowy teraz oczywiście dwa tygodnie na uprawomocnienie się i do starostwa :( mam nadzieję że szybko mi to załatwią aczkolwiek moje szczęście .....

    Trzymajcie kciuki
  5. Dziennik budowy Ania i Emil

    A więc ja dostałam projekt decyzji o warunkach zabudowy i nic innego mi nie pozostaje jak tylko czekać cierpliwie czekać :( - tylko, że już czasami mi sie ta cierpliwośc kończy....
Strona 1 z 4