dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

margot4

  1. Koci dom

    Zadzialo się przez ostatni miesiąc :-)
    po pierwsze: wycielismy drzewa na działce- na szczęście wszystkie były młode i cienkie, wiec pozwolenie niepotrzebne było. Teraz z ponad dwudziestu drzew zostały tylko dwie brzozy... W większości to były osiki, wiec nawet mi już teraz specjalnie tych drzewek nie szkoda.
    Wycinka zajęła nam cały dzień, z kilkugodzinna przerwa na ulewe... Ale w 9 osób daliśmy radę :-)
    po drugie: wybrałam architekta. Projekt wstępnie ...
  2. Koci dom

    jestem po pierwszej wizycie u architekta. Zaczely splywac jakie bardziej dostepne ceny niz 20-40 tys za projekt wreszcie.
    Dzisiejszy architek byl (a) sympatyczny (b) zadawal mnostwo pytan (c) ciagle zastanawia sie nad cena (d) pokrecil na urzad w Minsku Mazowieckim, ze dlugo bedzie wszystko trwalo i (e) ucieszyl sie, ze mamy sporo czasu.
    W sumie zadal tylko dwa pytania, na ktore nie mialam zadnych przemyslen - czy mamy preferencje z czego stropy zrobimy i czy mam upatrzona wysokosc ...
  3. Koci dom

  4. Koci dom

    W weekend pojechalismy na nasze wspaniale 1000m.kw. Troche nas to 1000m.kw. zaskoczylo... poroslo przez ostatnie 2 miesiace strasznie... roslin wszelakich co niemiara (niesamowite ile gatunkow moze sie zmiescic na takim terenie, istny naturalny ogrod, az szkoda wycinac...), wysokosci srednio pod pachy... Pol dzialki zarosniete mlodymi drzewkami (no, to akurat nas nie zaskoczylo), trzeba wyciac...
    Umowilismy sie z tesciem ze na przelomie sierpnia i wrzesnia wykarczujemy, co sie da. Chcemy ...
  5. Koci dom

    Dziennik, wreszcie :-)

    Po kolei jednak może. ja = 28 lat, W-wa, + Maciek (mąż) + kot.

    Obiekt dziennika: działka w Hipolitowie, do ktorej dzisiaj o 10:50 podpisaliśmy akt notarialny. Dzisiaj tez zawozilam wszystkie kwitki do banku, aby uruchomic kredyt, na razie na zakup dzialki wlasnie.
    Podpisanie u notariusza - dzis rano pierwsze spotkanie ze sprzedajaca w kancelarii (dzialka kupowana przez posrednika) - nadspodziewanie mila osoba, bardzo luzna, zabawna ...