dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

malysmon

Dziennik Moniki i Marcina - nasza wersja Miry

Oceń ten wpis
Przyjechały!
Drzwi! Całe 12 skrzydełek :-))) Wewnętrzne oczywiście, a wewnątrzklatkowe kupiłam tydzień temu. Nie ma to jak domek dla dwóch rodzin :-)
I do kotłowni drzwi stalowe. A - i zamontowali nam bramę. Normstahla - dziękuję Panu z forum z Normstahla W-wa, powodzenia życzę :-)

Zatem znowu robota aż wre, a ja uświadomiłam sobie... że wcale niejest idealnie. Bo i owszem, u nas wszystko w miarę cacy, ale kanaliza nie ma odbioru technicznego... a bez tego nie ujedziemy.... Szamba robić się już nie opłaca. No i prądu nie mamy... znaczy budowlanki też się nam nie opłaca, a stały mamy mieć jak wybudują coś tam... No to chyba za rok...? Nie wypbrażam sobie, że dom miałby stac pusty!!! Nie ma mowy!!! Chyba podłączymy budowlnakę, ale to paradoks podłączać po wybudowaniu się by mieszkać... Czy enerdze aż tak nie zalezy? W czwartek jadę się wywiedzieć co i jak.
Kupuję silicony, fugi, kominek sie obudowuje. Łazienka ostatnia już w robocie, cekole wchodzą u góry, więc zaraz będziemy malować. Ja mam tydzień wolnego, więc te nasze piękne drzwi sobie pomaluję :-))) I nie moge się doczekać! Jak zwykle, ale cóż innego mi zostało, jak nie cieszyć się, że progres widać, i że koniec tego bliski...
A domek otynkowany wygląda ładnie - pochwalę się jednak innym razem, gdyż aparat nie wytrzymał zderzenia z kafelkami w kuchni (a dobre są, dziękuję, twarde jak kamień :-D).
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum