dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Budujemy Z79 w technologii HBE (Konsbud)

Górna ?azienka - ju? wkrótce

Oceń ten wpis
Na budowie im bliżej końca tym bardziej nachodzą mnie lęki czy zdążymy. Plan - wprowadzamy się na 31 lipca... Zobaczymy...

Temat łazienka górna...Toczyliśmy o nią małżeńskie boje i to całkiem zażarte. W końcu połączyliśmy czynniki żeńskie i męskie i urodziły się następujące założenia:
- łączymy fiolet z surową, betonowo-kamienną szarością;
- dodajemy łupek kamienny - przełamuje całość;
- dużo poukrywanych świetlistych szczelin ledowych wydobywających moc fioletu i strukturę łupka
- biała prosta ceramika
- dobra, prosta minimalistyczna armatura...
Projekty plus wstęp realizacji wygląda jak poniżej. Wnęki koło wanny inaczej niż w wizualizacjach... Bateria wannowa - też inna - podłogowa, wolnostojąca.
UWAGA - kolor fioletu na zdjęciach nie odpowiada rzeczywistości... Komórka zgłupiała
Aaaaa i dziękujemy naszej projektantce Haniu Duszyńskiej. Bez niej byśmy się pewnie okładali wzornikami kafli i fug
Jak się podoba?
























Tagi - katalog słów kluczowych: hbe, konsbud Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar pesce
    Jestem pod wrażeniem łazienka świetnie się zapowiada, choć fiolet we wnętrzach do mnie nie przemawia- wiem co to kompromis
    Trzymam kciuki za planową przeprowadzkę
  2. Avatar bullik
    Witaj, jestem w trakcie rozmów z firmą Konsbud. Czy istniałaby możliwość obejrzenia domu ? Proszę o kontakt na priva [email protected]
    Z góry dziękuję.
  3. Avatar Majonez
    Cytat Napisał bullik
    Witaj, jestem w trakcie rozmów z firmą Konsbud. Czy istniałaby możliwość obejrzenia domu ? Proszę o kontakt na priva [email protected]
    Z góry dziękuję.
    Poszło
  4. Avatar Mona7
    Strasznie mi się podoba i fiolet też bo ja znowu uwielbiam żywe kolory w domu