dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

malkaj

Malkaj buduje dom

Oceń ten wpis
Wczoraj byliśmy oglądać prawie skończonego Apisa. Dom bardzo nam się podobał. Wszystkie pomieszczenia przestronne- według naszych potrzeb. Skosy na górze ustawione stromo do góry (42stop.), ścianka kolankowa podniesiona o 1 pustak, w pokojach lukarny balkonowe- i dlatego pokoje są przestronne i ustawne. Podoba nam się bardzo taki dom, jest tylko jedno ale- za mało jak dla nas pomieszczeń gospodarczych. Myślimy o piwnicy, jeżeli poziom wody pozwoli na to. Ten dom podoba się nawet mojemu mężowi- w takim sensie, że nareszcie nie jest za duży i jest większa nadzieja, że pod względem finansowy zdołamy go wybudować :-? W naszej rodzinie to on jest Rozsądny, a ja Romantyczna :lol:
Jeszcze jedno- jeżeli podniesiemy ściankę kolankową to zwiększy się powierzchnia użytkowa powyżej 140m2 i nie będziemy mogli skorzystać z kredytu z dopłatą państwa do odsetek. Z drugiej strony jak nie podniesiemy tej ścianki to możemy żałować, że mamy mało ustawne i funkcjonalne pokoje! Mam o czym myśleć :-? (wolałabym oczywiście przejść do czynu :wink: , ale muszę ćwiczyć swoją cierpliwość) Teraz tylko brak działki nas powstrzymuje przed rozpoczęciem budowy!
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum