dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Moira

dziennik Moiry

Oceń ten wpis
Dzięki za uwagi co do ceny styropianu. Rzeczywiście podzwoniłam po kilku składach i cóż się okazało, że hurtownia w której zaopatrujemy się od początku budowy jest jedną z najdroższych w okolicy - nawet uwzględniając ich rabat. Włąściciel tej hurtowni obiecał nam kiedyś, że jak znajdziemy coś taniej to mamy do niego przyjść to on nam sprzeda po cenie tej tańszej hurtowni. Stąd mój mąż ma zamiar porozmawiać z nim o cenie styropianu. Zobaczymy czy to był tylko chwyt marketingowy. Innych cen nie sprawdzałam, ale teraz zacznę. Do tej pory to mój mąż robił zakupy budowlane, a on jakoś mnie ma smykałki do oszczędzania. Od teraz dojdzie mi kolejny obowiązek.
Ponadto dalej szukam ekipy do wykonania wylewek. Niekoniecznie z miksokretem.
Właściwie to zaczynam się gubić w tych wszystkich opiniach. Jedni twierdzą, że tylko z miksokreta, a kolejni znowu, że właśnie dobra ekipa wykonująca ręcznie jest pewniejsza.
Na razie to w ogóle nie mam żadnej.
W sobotę ma przyjechać mój brat elektryk razem z hydraulikiem. Brat ma poprawić parę rzeczy w instalacji elektrycznej, a hydraulik ma w końcu wykonać próbę ciśnieniową.
Jak wygląda taka próba na instalacji bez pieca i kaloryferów. Możecie mnie uświadomić.
Pozdrowienia dla czytających
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum