dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Posadzki podejscie 1

    Na poddaszu razem z ojcem i teściem ułożyliśmy warstwę ocieplenia (8+15 cm styropianu) i zamówiliśmy posadzki maszynowe.
    Przy okazji zarobili tez posadzkę w garażu wiec pod bramami mi już nie wieje

    Panowie przecenili trochę swoje możliwości bo mówili że te 150 m2 skończą do godziny 13 a zeszło się do 18 ale jak to mówili nie wiedzieli ile zabawy ich czeka na poddaszu..


    Posadzki już są, wyglądają fanie myślę ze na resztę domu ...
  2. Ubezpieczenie - jest

    W końcu się udało wypracować kompromis, bank zgodził się na rezygnację z 2 wpisów w oświadczeniu a ubezpieczyciel zgodził się podpisać to co zostało..
    Cała zabawa kosztował mnie bliko 3 tygodnie nerwów....
    Rada na przyszłość: Jeżeli bank wymaga ubezpieczenia wraz z cesją na niego warto się dowiedzieć czy poza umową nie będą potrzebne inne dokumenty o przed podpisaniem umowy przedstawić je ubezpieczycielowi żeby nie było później niedomówień....
  3. Dom w Bergamotkach g2p - cz.9 - czas sie zalać...

    Sciany parteru szybciutko poszly w gore.. sciana półokrągła przy przyszlych scodach oczywiscie jak ustalilismy wczesniej murowana z cegly.. i tu juz wyszlo dobrze
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	35.jpg
Wyświetleń:	220
Rozmiar:	76,7 KB
ID:	154076

    pozniej szalowanie.. troche zabawy z łukiem nad drzwiami wejsciowymi...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	36.jpg
Wyświetleń:	200
Rozmiar:	72,4 KB
ID:	154077

    pożniej ułozenie pustaków.. gdy juz wszystko bylo gotowe przyjechal beton.. i wtedy zalewanko..
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	37.jpg
Wyświetleń:	224
Rozmiar:	88,0 KB
ID:	154078Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	38.jpg
Wyświetleń:	171
Rozmiar:	71,3 KB
ID:	154079 ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dom w bergamotkach, g2p, strop parteru, zalewanie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. mapka do cełów projektowych

  5. papierologia c.d.

    Z gminy odebraliśmy zmianę warunków zabudowy, chyba już wszystko mamy zapisane tak jak chcemy.
    ENEA i Wodociągi dostarczyły warunki i umowy.
    Mapa do celów projektowych odebrana. Wszystko złożyliśmy już do projektanta.
    Z projektantem ustaliliśmy już zakres zmian w projekcie. Czekamy jeszcze na 2 oferty od firm budowlanych, myślę że do końca roku wybierzemy wykonawce i podpiszemy umowę.