dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Dach prawie ukończony, zostało jeszcze trochę drobiazgów np. brak jednego gąsiora, dwóch dachówek brzegowych i innych takich pierdółek, czekamy aż się pojawią w hurtowni :-?
    Jutro panowie mają wolne ( pytali o pozwolenie ) :)
    Umówiliśmy się że przyjdą jak wszystkie brakujące rzeczy przybędą na budowę.
    Pan rzeczoznawca z banku zamówiony mam nadzieję że się to tych kilku brakujących dachówek nie przyczepi 8)
    Wypłacą nam ostatnią transzę ...
  2. domek dla szóstki

    Wróciliśmy od architekta. Po trzygodzinnej rozmowie mam taki mętlik w głowie, że nie wiem, czy dziś będę spać. :o :o :o

    Architekta polecił geodeta. Zresztą się okazało, że to kolega Jacka z dzieciństwa, z sąsiedniej kamienicy. Znajomość dziś bez znaczenia, ale przynajmniej nie byliśmy anonimowi. Już przez telefon zasugerował, że może by zrobić projekt indywidualny, bo przeróbki to sporo zachodu, a koszt porównywalny, a nawet niższy. Jechałam tam z ...
  3. wbrat - dziennik budowy

    17.10.2005 wieczorem

    Właśnie wróciłem z budowy. Niestety zapomniałem aparatu, więc zdjęć nie będzie :-? . W najblizszym czasie nadrobie zaleglosci w tym zakresie. Dzis ekipa uporała się (wreszcie) z deskowaniem salonu, pokoju i garazu. Na jutro została kuchnia i kotłownia. Ale fajnie sie stoi w pokoju, w ktorym nie widac juz nad glowa nieba - bardzo przyjemne uczucie :D.

    Rozmawiałem tez z ekipą na temat więźby pod deskowaniem. Powiedzieli, ze zanim ...
  4. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Dziś powstała ścianka - barek między kuchnią a salonem. Wnętrza zaczynają nabierać charakteru. Chyba jednak nie lubie tak modnych ostatnio "otwartych przstrzeni". Wolę wydzieloną (nawet tylko symbolicznym barkiem) kuchnię. Wymyśliłam też miniściankę oddzielającą komunikacje od reszty salonu. To jedyne zmiany w stosunku do projektu i dom coraz bardziej mi się podoba.

    Zaczynam żałować, ze idzie zima, bo w zasadzie mogłabym budowac dalej :D :D :D ...
  5. Dziennik andrzejki.

    Scianki kolankowe zrobione ale coś mąż nie bardzo może z majstrem sie dogadać co do czasu zakończenia robót do dachu :-? :-? Niby było wałkowane tyle czasu ale dziś padło hasło, że dach można i w grudniu pokryć :o No tak można tylko czy już sniegi nie zawieją wszystkiego :(
    No i umowa z dekarzem :-? jest co prawda ustna :-? ale jak nie wyrobimy się to szukaj wiatru w polu :-?
    Plan na dziś obejmował też zaszalowanie wieńców ale nie został zrealizowany ...