dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Ew-ka

    Elektryka

    Dałam dziś do kilku hurtowni zapotrzebowanie na gniazdka ,wyłączniki ,ramki i inne -poprosiłam o wycenę nie ukrywając ,że do innych też zaniosłam .Jutro wycena -za pare dni elektrycy muszą zamontować mi osłonki tych szpetnych dziur w ścianie, bo niedługo z nich popłynie prąd!!! :lol:

    Dzisiaj przywieźliśmy pierwszą partię desek na podłogę . Okazało sie ,że to najwiekszy bubel jaki trafił na nasza budowe :evil: :evil: :evil: ...
  2. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    A nie napisałam że gdybym była na piechotę to te 19 km po Nowym Dworze to bym cały dzień dreptała, i pewnie połowy nie załatwiła, jak sie można budować bez samochodu?
  3. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Dzisiaj miałam bardzo procowity dzionek, najpierw byłam w gminie żeby się dowiedzieć czy domek dla Bartka ( co go będziemy z bali budować 1,6m x 2,0m x 1,8m) trzeba zgłaszać - i się dowiedziałam, że trzeba więc go musze do końca tygodnia zgłosić ( podczas dłuugieggo weekendu będę go budować ze szwagrem)
    potem pojechałam do Nowego Dworu po wypis z ew.gruntów i po negocjacjach udało mi się namówić miłego Pana że na środę rano będzie gotowy- dostałam karteczkę ...
  4. Początek

    Jak już wspomniałam, jesteśmy bardzo dumni z naszego"szurka"( tak okoliczni nazywają owe budowle)Teraz wracając lub jadąc na działeczkę zwracamy szczególną uwagę na podobne...Nasz to istny mister ( czy miss..?) w porównaniu z innymi- to chyba nieskromne...Ale co mi tam . 8) Zastanawim się tylko czy biesiadność naszej szopki nie zkłóci pracy ciągłej budowlańców.Wolałabym aby więcej pracowali a nie śniadaniali...
    Ale powstał problem G....
    Drugą nieodzowną ...
  5. Olkalybowa - w drodze do domu.

    Uwaga wzrokowcy zdjęcia będą!!!



    Spójżcie jakie mamy skarpy :roll:







    ...